PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
13.janvāris
Otrdiena
14.janvāris
Trešdiena
15.janvāris
Ceturtdiena
16.janvāris
Piektdiena
17.janvāris

Pirmdiena
20.janvāris
Otrdiena
21.janvāris
Trešdiena
22.janvāris
Ceturtdiena
23.janvāris
Piektdiena
24.janvāris

Grupa - LI17
No 13.janvāra līdz 17.janvārim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 13.janvāris
1 Lauksaimniecības produktu ražošanas organizācija P.407-L.Ozolante
2 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
3 Lopkopība P.v.k.219-M.Skotele
4 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 14.janvāris
1 Lopkopība P.v.k.219-M.Skotele
2 Grāmatvedība un nodokļi P.v.k.212-L.Ozolante
3 Zaļās prasmes P.136-P.Sukaruka
4 Agronomija P.v.k.215-S.Audere
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 15.janvāris
1 Literatūra P.217-D.Gabriša
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Agronomija P.v.k.215-S.Audere
4 Lauksaimniecības produktu ražošanas organizācija P.v.k.212-L.Ozolante
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 16.janvāris
1 Grāmatvedība un nodokļi P.v.k.212-L.Ozolante
2 Agronomija P.v.k.215-S.Audere
3 Lauksaimniecības tehnikas apkalpošana un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
4 Mežsaimniecības un būvniecības pamati P.v.k.304- I.Oša
5 Audzinātāja stunda P.414-N.Bumbiere
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 17.janvāris
1 Matemātika P.304-V.Pērkone
2 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
No 20.janvāra līdz 24.janvārim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 20.janvāris
1 Lauksaimniecības produktu ražošanas organizācija P.v.k.212-L.Ozolante
2 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
3 Lauksaimniecības tehnikas apkalpošana un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
4 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 21.janvāris
1 Lopkopība P.v.k.219-M.Skotele
2 Grāmatvedība un nodokļi P.v.k.212-L.Ozolante
3 Zaļās prasmes P.136-P.Sukaruka
4 Agronomija P.v.k.215-S.Audere
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 22.janvāris
1 Literatūra P.217-D.Gabriša
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Agronomija P.v.k.215-S.Audere
4 Grāmatvedība un nodokļi P.v.k.212-L.Ozolante
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 23.janvāris
1 Grāmatvedība un nodokļi P.v.k.212-L.Ozolante
2 Lauksaimniecības produktu ražošanas organizācija P.v.k.212-L.Ozolante
3 Lauksaimniecības tehnikas apkalpošana un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
4 Mežsaimniecības un būvniecības pamati P.v.k.304- I.Oša
5 Audzinātāja stunda P.414-N.Bumbiere
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 24.janvāris
1 Sports L.Banka
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns