PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
13.janvāris
Otrdiena
14.janvāris
Trešdiena
15.janvāris
Ceturtdiena
16.janvāris
Piektdiena
17.janvāris

Pirmdiena
20.janvāris
Otrdiena
21.janvāris
Trešdiena
22.janvāris
Ceturtdiena
23.janvāris
Piektdiena
24.janvāris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas DAnef19-9 • DPnef19-9 • LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8 • MRnef19-11
Grupa - LM17
No 13.janvāra līdz 17.janvārim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 13.janvāris
1 Matemātika P.304-V.Pērkone
2 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
3 Sports E.Dzudzilo
4 Ekonomika P.v.k.212-L.Ozolante
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 14.janvāris
1 Ekonomika P.v.k.212-L.Ozolante
2 Sports E.Dzudzilo
3 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
4 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 15.janvāris
1 Matemātika P.304-V.Pērkone
2 Zaļās prasmes P.136-P.Sukaruka
3 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
4 Literatūra P.215-L.Sudraba
5 Audzinātāja stunda P.319-A.Kalnietis
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 16.janvāris
1 Rasēšana P.421-Ģ.Sukurs
Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
2 Rasēšana P.421-Ģ.Sukurs
Zaļās prasmes P.136-P.Sukaruka
3 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
4 Matemātika P.304-V.Pērkone
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 17.janvāris
1 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
2 Rasēšana P.421-Ģ.Sukurs
3 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
No 20.janvāra līdz 24.janvārim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 20.janvāris
1 Matemātika P.304-V.Pērkone
2 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
3 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
4 Ekonomika P.v.k.212-L.Ozolante
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 21.janvāris [šodien]
1 Zaļās prasmes P.136-P.Sukaruka
2 Sports E.Dzudzilo
3 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
4 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 22.janvāris
1 Literatūra P.215-L.Sudraba
2 Zaļās prasmes P.136-P.Sukaruka
3 Matemātika P.304-V.Pērkone
4 Audzinātāja stunda P.319-A.Kalnietis
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 23.janvāris
1 Matemātika P.304-V.Pērkone
2 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
Sports E.Dzudzilo
3 Sports E.Dzudzilo
Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
4 Rasēšana P.421-Ģ.Sukurs
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 24.janvāris
1 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
2 Rasēšana P.421-Ģ.Sukurs
3 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns