PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • MAv18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
7.oktobris
Otrdiena
8.oktobris
Trešdiena
9.oktobris
Ceturtdiena
10.oktobris
Piektdiena
11.oktobris

Pirmdiena
14.oktobris
Otrdiena
15.oktobris
Trešdiena
16.oktobris
Ceturtdiena
17.oktobris
Piektdiena
18.oktobris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas BPnef19-9 • DAnef19-9 • DPnef19-9 • KDnef19-8a • KDnef19-8b • KVnef19-9 • LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8 • MRnef19-11
Grupa - LM18
No 7.oktobra līdz 11.oktobrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 7.oktobris
1 Sports E.Dzudzilo
2 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
3 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
4 Fizika P.209-R.Lazdiņš
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 8.oktobris
1 Literatūra P.217-D.Gabriša
2 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
3 Matemātika P.318-D.Brakša
4 Riepu maiņa un remonts P.021-A.Šops
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 9.oktobris
1 Lauksaimniecības pamati P.v.k.215-S.Audere
2 Latvijas un pasaules vēsture P.319-S.Rakauskis
3 Bioloģija P.126-I.Eglīte
4 Audzinātāja stunda P314-S.Grava
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 10.oktobris
1 Lauksaimniecības pamati P.v.k.215-S.Audere
2 Riepu maiņa un remonts P.021-A.Šops
3 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
4 Lauksaimniecības pamati (lopkopība) P.v.k.219-M.Skotele
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 11.oktobris
1 Lauksaimniecības pamati P.v.k.215-S.Audere
2 Lauksaimniecības pamati P.v.k.215-S.Audere
3 Patstāvīgie darbi sabiedrības un cilvēka drošība J.Urtāns
No 14.oktobra līdz 18.oktobrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 14.oktobris
1 Bioloģija P.126-I.Eglīte
2 Lauksaimniecības pamati (lopkopība) P.v.k.219-M.Skotele
3 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
4 Fizika P.209-R.Lazdiņš
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 15.oktobris
1 Literatūra P.217-D.Gabriša
2 Lauksaimniecības pamati (lopkopība) P.v.k.219-M.Skotele
3 Riepu maiņa un remonts P.021-A.Šops
4 Matemātika P.318-D.Brakša
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 16.oktobris
1 Spēkratu tehniskā apkope un remonts P.004-R.Rusmanis
2 Spēkratu tehniskā apkope un remonts P.004-R.Rusmanis
3 Spēkratu tehniskā apkope un remonts P.004-R.Rusmanis
4 Spēkratu tehniskā apkope un remonts P.004-R.Rusmanis
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 17.oktobris
1 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
2 Matemātika P.318-D.Brakša
3 Riepu maiņa un remonts P.021-A.Šops
4 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
5 Audzinātāja stunda P314-S.Grava
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 18.oktobris
1 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
2 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
3 Patstāvīgie darbi traktortehnikas vadītāju sagatavošana J.Lācis
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns