PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 
BA20 • BN20 • DA20 • DP20 • EE20 • ID20 • IP20 • KM20 • LA20 • LM20 • MAa20 • MAb20 • MAv20 • TP20 • UK20 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
5.aprīlis
Otrdiena
6.aprīlis
Trešdiena
7.aprīlis
Ceturtdiena
8.aprīlis
Piektdiena
9.aprīlis

Pirmdiena
12.aprīlis
Otrdiena
13.aprīlis
Trešdiena
14.aprīlis
Ceturtdiena
15.aprīlis
Piektdiena
16.aprīlis

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas LAn20-9 • LAt19-8 • LAt21-1
Grupa - LM18
No 5.aprīļa līdz 9.aprīlim 2021.
  Pārst.     Pirmdiena,  2021.gada 5.aprīlis
1 Brīvdiena
  Pārst.     Otrdiena,  2021.gada 6.aprīlis
1 Matemātika Attālināti-D.Brakša
2 Latviešu valoda Attālināti-L.Sudraba
3 Lauksaimniecības tehnikas apkalpošana un remonts Attālināti-V.Kriškalns
4 Lauksaimniecības tehnikas apkalpošana un remonts Attālināti-V.Kriškalns
  Pārst.     Trešdiena,  2021.gada 7.aprīlis
1 Zaļās prasmes Attālināti-I.Eglīte
2 Zaļās prasmes Attālināti-I.Eglīte
3 Agroķīmija Attālināti-S.Audere
4 Lauksaimniecības tehnikas apkalpošana un remonts Attālināti-V.Kriškalns
5 Audzinātāja stunda Attālināti-S.Grava
  Pārst.     Ceturtdiena,  2021.gada 8.aprīlis
1 Spēkratu elektroiekārtu remonts Attālināti-A.Dedumets
2 Rasēšana Attālināti-Ģ.Sukurs
3 Latviešu valoda Attālināti-L.Sudraba
4 Matemātika Attālināti-D.Brakša
  Pārst.     Piektdiena,  2021.gada 9.aprīlis
1 Rasēšana Attālināti-Ģ.Sukurs
2 Rasēšana Attālināti-Ģ.Sukurs
No 12.aprīļa līdz 16.aprīlim 2021.
  Pārst.     Pirmdiena,  2021.gada 12.aprīlis
1 Lauksaimniecības tehnikas apkalpošana un remonts Attālināti-V.Kriškalns
2 Lauksaimniecības tehnikas apkalpošana un remonts Attālināti-V.Kriškalns
3 Matemātika Attālināti-D.Brakša
4 Literatūra Attālināti-L.Sudraba
  Pārst.     Otrdiena,  2021.gada 13.aprīlis
1 Zaļās prasmes Attālināti-I.Eglīte
2 Zaļās prasmes Attālināti-I.Eglīte
3 Lauksaimniecības tehnikas apkalpošana un remonts Attālināti-V.Kriškalns
4 Lauksaimniecības tehnikas apkalpošana un remonts Attālināti-V.Kriškalns
  Pārst.     Trešdiena,  2021.gada 14.aprīlis
1 Latviešu valoda Attālināti-L.Sudraba
2 Matemātika Attālināti-D.Brakša
3 Zaļās prasmes Attālināti-I.Eglīte
4 Zaļās prasmes Attālināti-I.Eglīte
5 Audzinātāja stunda Attālināti-S.Grava
  Pārst.     Ceturtdiena,  2021.gada 15.aprīlis
1 Sports Attālināti-E.Dzudzilo
2 Matemātika Attālināti-D.Brakša
3 Literatūra Attālināti-L.Sudraba
4 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
  Pārst.     Piektdiena,  2021.gada 16.aprīlis
1 Spēkratu elektroiekārtu remonts Attālināti-A.Dedumets
2 Spēkratu elektroiekārtu remonts Attālināti-A.Dedumets
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns