PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
13.janvāris
Otrdiena
14.janvāris
Trešdiena
15.janvāris
Ceturtdiena
16.janvāris
Piektdiena
17.janvāris

Pirmdiena
20.janvāris
Otrdiena
21.janvāris
Trešdiena
22.janvāris
Ceturtdiena
23.janvāris
Piektdiena
24.janvāris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas DAnef19-9 • DPnef19-9 • LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8 • MRnef19-11
Grupa - LM19
No 13.janvāra līdz 17.janvārim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 13.janvāris
1 Remonta pamati-1/Spēkratu uzbūves pamati-2 P.atslēdz.darbn.-A.Lapsa/P.019-S.Ķezis
2 Remonta pamati-1/Spēkratu uzbūves pamati-2 P.atslēdz.darbn.-A.Lapsa/P.019-S.Ķezis
3 Remonta pamati-2/Spēkratu uzbūves pamati-1 P.atslēdz.darbn.-A.Lapsa/P.019-S.Ķezis
4 Remonta pamati-2/Spēkratu uzbūves pamati-1 P.atslēdz.darbn.-A.Lapsa/P.019-S.Ķezis
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 14.janvāris
1 Matemātika P.304-V.Pērkone
2 Fizika-T P.223-D.Andersone
3 Krievu valoda P.315-J.Bražena
4 Fizika-T P.223-D.Andersone
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 15.janvāris
1 Krievu valoda P.315-J.Bražena
2 Bioloģija P.126-I.Eglīte
3 Fizika-T P.223-D.Andersone
4 Spēkratu uzbūves pamati-T P.019-S.Ķezis
5 Audzinātāja stunda P.131-L.Banka
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 16.janvāris
1 Matemātika P.304-V.Pērkone
2 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
3 Fizika-T P.223-D.Andersone
4 Spēkratu uzbūves pamati-T P.019-S.Ķezis
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 17.janvāris
1 Lauksaimniecības pamati-2/Remonta pamati-1 P.v.k.215-S.Audere/P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
2 Lauksaimniecības pamati-2/Remonta pamati-1 P.v.k.215-S.Audere/P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
No 20.janvāra līdz 24.janvārim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 20.janvāris
1 Krievu valoda P.315-J.Bražena
2 Bioloģija P.126-I.Eglīte
3 Sports L.Banka
4 Spēkratu uzbūves pamati-T P.019-S.Ķezis
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 21.janvāris [šodien]
1 Matemātika P.304-V.Pērkone
2 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
3 Krievu valoda P.315-J.Bražena
4 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 22.janvāris
1 Krievu valoda P.315-J.Bražena
2 Fizika-T P.223-D.Andersone
3 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
4 Bioloģija P.126-I.Eglīte
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 23.janvāris
1 Fizika-1/Rasēšanas pamati-2 P.211-D.Andersone/P.421-Ģ.Sukurs
2 Fizika-2/Rasēšanas pamati-1 P.211-D.Andersone/P.421-Ģ.Sukurs
3 Matemātika P.304-V.Pērkone
4 Sports L.Banka
5 Audzinātāja stunda P.131-L.Banka
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 24.janvāris
1 Fizika-T P.223-D.Andersone
2 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns