PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
10.februāris
Otrdiena
11.februāris
Trešdiena
12.februāris
Ceturtdiena
13.februāris
Piektdiena
14.februāris

Pirmdiena
17.februāris
Otrdiena
18.februāris
Trešdiena
19.februāris
Ceturtdiena
20.februāris
Piektdiena
21.februāris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas DAnef19-9 • KVnef19-9 • LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8
Grupa - LM19
No 10.februāra līdz 14.februārim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 10.februāris
1 Eksāmens spēkratu uzbūves pamati P.019-S.Ķezis
2 Eksāmens spēkratu uzbūves pamati P.019-S.Ķezis
3 Eksāmens spēkratu uzbūves pamati P.019-S.Ķezis
4 Eksāmens spēkratu uzbūves pamati P.019-S.Ķezis
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 11.februāris
1 Krievu valoda P.315-J.Bražena
2 Fizika-T P.223-D.Andersone
3 Matemātika P.304-V.Pērkone
4 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 12.februāris
1 Demontāža un montāža-T P.v.k.308-E.Salmiņš
2 Demontāža un montāža-T P.v.k.308-E.Salmiņš
3 Krievu valoda P.315-J.Bražena
4 Fizika-T P.223-D.Andersone
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 13.februāris
1 Rasēšanas pamati-1/Informātika-2 P.421-Ģ.Sukurs/P.410-Z.Dubova
2 Fizika-T P.223-D.Andersone
3 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
4 Matemātika P.304-V.Pērkone
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 14.februāris
1 Rasēšanas pamati-2/Angļu valoda-1 P.421-Ģ.Sukurs/P.307-S.Ganiņa
2 Rasēšanas pamati-1/Angļu valoda-2 P.421-Ģ.Sukurs/P.307-S.Ganiņa
3 Patstāvīgie darbi latviešu valoda L.Sudraba
No 17.februāra līdz 21.februārim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 17.februāris
1 Remonta pamati-1 P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
2 Remonta pamati-1/Informātika-2 P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa/P.410-Z.Dubova
3 Remonta pamati-2/Informātika-1 P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa/P.410-Z.Dubova
4 Remonta pamati-2 P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 18.februāris
1 Krievu valoda P.315-J.Bražena
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Fizika-T P.223-D.Andersone
4 Fizika-T P.223-D.Andersone
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 19.februāris
1 Demontāža un montāža-T P.v.k.308-E.Salmiņš
2 Demontāža un montāža-T P.v.k.308-E.Salmiņš
3 Bioloģija P.126-I.Eglīte
4 Fizika-T P.223-D.Andersone
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 20.februāris
1 Rasēšanas pamati-1/Informātika-2 P.421-Ģ.Sukurs/P.410-Z.Dubova
2 Rasēšanas pamati-2/Informātika-1 P.421-Ģ.Sukurs/P.410-Z.Dubova
3 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
Fizika-T P.223-D.Andersone
4 Fizika-T P.223-D.Andersone
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 21.februāris
1 Remonta pamati-1/Lauksaimniecības pamati-2 P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa/P.v.k.215-S.Audere
2 Remonta pamati-1/Lauksaimniecības pamati-2 P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa/P.v.k.215-S.Audere
3 Patstāvīgie darbi latviešu valoda L.Sudraba
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns