PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
23.marts
Otrdiena
24.marts
Trešdiena
25.marts
Ceturtdiena
26.marts
Piektdiena
27.marts

Pirmdiena
30.marts
Otrdiena
31.marts
Trešdiena
1.aprīlis
Ceturtdiena
2.aprīlis
Piektdiena
3.aprīlis

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8
Grupa - LM19
No 23.marta līdz 27.martam 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 23.marts
1 Remonta pamati-1/Informātika-2 P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa/P.410-Z.Dubova
2 Remonta pamati-1/Informātika-2 P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa/P.410-Z.Dubova
3 Remonta pamati-2/Informātika-1 P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa/P.410-Z.Dubova
4 Remonta pamati-2/Informātika-1 P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa/P.410-Z.Dubova
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 24.marts
1 Krievu valoda P.315-J.Bražena
2 Krievu valoda P.315-J.Bražena
3 Fizika-T P.223-D.Andersone
4 Fizika-T P.223-D.Andersone
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 25.marts
1 Angļu valoda-1/Rasēšanas pamati-2 P.307-S.Ganiņa/P.421-Ģ.Sukurs
2 Angļu valoda-1/Rasēšanas pamati-2 P.307-S.Ganiņa/P.421-Ģ.Sukurs
3 Angļu valoda-2/Rasēšanas pamati-1 P.307-S.Ganiņa/P.421-Ģ.Sukurs
4 Angļu valoda-2/Rasēšanas pamati-1 P.307-S.Ganiņa/P.421-Ģ.Sukurs
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 26.marts
1 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope P.v.k.201-V.Kriškalns
2 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope P.v.k.201-V.Kriškalns
3 Matemātika P.304-V.Pērkone
4 Matemātika P.304-V.Pērkone
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 27.marts
1 Angļu valoda-2 P.307-S.Ganiņa
2 Angļu valoda-1 P.307-S.Ganiņa
3 Rasēšanas pamati-1 P.421-Ģ.Sukurs
No 30.marta līdz 3.aprīlim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 30.marts
1 Informātika-1/Angļu valoda-2 P.410-Z.Dubova/P.307-S.Ganiņa
2 Informātika-1/Angļu valoda-2 P.410-Z.Dubova/P.307-S.Ganiņa
3 Informātika-2/Angļu valoda-1 P.410-Z.Dubova/P.307-S.Ganiņa
4 Informātika-2/Angļu valoda-1 P.410-Z.Dubova/P.307-S.Ganiņa
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 31.marts
1 Fizika-T P.223-D.Andersone
2 Fizika-T P.223-D.Andersone
3 Sports L.Banka
4 Krievu valoda P.315-J.Bražena
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 1.aprīlis
1 Angļu valoda-1/Rasēšanas pamati-2 P.307-S.Ganiņa/P.421-Ģ.Sukurs
2 Angļu valoda-2/Rasēšanas pamati-1 P.307-S.Ganiņa/P.421-Ģ.Sukurs
3 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
4 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 2.aprīlis
1 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
2 Sports L.Banka
3 Matemātika P.304-V.Pērkone
4 Matemātika P.304-V.Pērkone
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 3.aprīlis
1 Informātika-1/Rasēšanas pamati-2 P.410-Z.Dubova/P.421-Ģ.Sukurs
2 Informātika-2/Rasēšanas pamati-1 P.410-Z.Dubova/P.421-Ģ.Sukurs
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns