PT Time Uz veco versiju
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 
BA20 • BN20 • DA20 • DP20 • EE20 • ID20 • IP20 • KM20 • LA20 • LM20 • MA20 • TP20 • UK20 
BA21 • BN21 • BT21 • DA21 • EE21 • ID21 • IPa21 • IPb21 • KM21 • LA21 • LM21 • MAa21 • MAb21 • MR21 • TP21 
BA22 • BN22 • BT22 • DA22 • DP22 • EE22 • ID22 • IPa22 • IPb22 • KD22 • KM22 • LA22 • LM22 • MAa22 • MAb22 • MR22 • TP22 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
19.septembris
Otrdiena
20.septembris
Trešdiena
21.septembris
Ceturtdiena
22.septembris
Piektdiena
23.septembris

Pirmdiena
26.septembris
Otrdiena
27.septembris
Trešdiena
28.septembris
Ceturtdiena
29.septembris
Piektdiena
30.septembris

Grupa - LM22
No 19.septembra līdz 23.septembrim 2022.
  Pārst.     Pirmdiena,  2022.gada 19.septembris
1 Lauksaimniecības mehanizācijas pamati P.019-S.Ķezis
2 Sports P.sporta zāle-E.Dzudzilo
3 Lauksaimniecības pamatprocesi A P.v.k.219-I.Leite
4 Matemātika P.306-V.Reķe
  Pārst.     Otrdiena,  2022.gada 20.septembris
1 Lauksaimniecības mehanizācijas pamati P.019-S.Ķezis
2 Lauksaimniecības mehanizācijas pamati P.019-S.Ķezis
3 Fizika P.209-S.Grava
Izlīdzinošais kurss P.131-D.Ducena
4 Klases stunda P.131-D.Ducena
  Pārst.     Trešdiena,  2022.gada 21.septembris
1 Sporta diena 10.00 I.Kokoreviča
2 Izlīdzinošais kurss D.Ducena
3 Sporta diena I.Kokoreviča
4 Sports P.sporta zāle-E.Dzudzilo
  Pārst.     Ceturtdiena,  2022.gada 22.septembris
1 Izlīdzinošais kurss P.131-D.Ducena
2 Lauksaimniecības pamatprocesi pr.-2/Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-1 P.v.k.215-S.Audere/P.410-I.Kočāne
3 Lauksaimniecības pamatprocesi pr.-1/Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-2 P.v.k.215-S.Audere/P.410-I.Kočāne
4 Lauksaimniecības pamatprocesi B P.DC-E.Ķīsis
  Pārst.     Piektdiena,  2022.gada 23.septembris
1 Lauksaimniecības mehanizācijas pamati P.019-S.Ķezis
2 Izlīdzinošais kurss P.131-D.Ducena
No 26.septembra līdz 30.septembrim 2022.
  Pārst.     Pirmdiena,  2022.gada 26.septembris [šodien]
1 Lauksaimniecības mehanizācijas pamati P.019-S.Ķezis
2 Matemātika P.306-V.Reķe
3 Lauksaimniecības pamatprocesi A P.v.k.219-I.Leite
4 Lauksaimniecības pamatprocesi A P.v.k.219-I.Leite
  Pārst.     Otrdiena,  2022.gada 27.septembris
1 Lauksaimniecības mehanizācijas pamati P.019-S.Ķezis
2 Lauksaimniecības mehanizācijas pamati P.019-S.Ķezis
3 Lauksaimniecības pamatprocesi B P.DC-E.Ķīsis
4 Lauksaimniecības pamatprocesi B P.DC-E.Ķīsis
  Pārst.     Trešdiena,  2022.gada 28.septembris
1 Lauksaimniecības mehanizācijas pamati P.019-S.Ķezis
2 Lauksaimniecības mehanizācijas pamati P.019-S.Ķezis
3 Lauksaimniecības pamatprocesi pr.-1/Lauksaimniecības pamatprocesi B pr.-2 P.v.k.215-S.Audere/P.DC-E.Ķīsis
4 Lauksaimniecības pamatprocesi pr.-2/Lauksaimniecības pamatprocesi B pr.-1 P.v.k.215-S.Audere/P.DC-E.Ķīsis
  Pārst.     Ceturtdiena,  2022.gada 29.septembris
1 Lauksaimnieciskās ražošanas dokumentēšana P.407-L.Ozolante
2 Lauksaimniecības pamatprocesi pr.-2/Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-1 P.v.k.215-S.Audere/P.410-I.Kočāne
3 Lauksaimniecības pamatprocesi pr.-1/Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-2 P.v.k.215-S.Audere/P.410-I.Kočāne
4 Lauksaimniecības pamatprocesi B P.DC-E.Ķīsis
  Pārst.     Piektdiena,  2022.gada 30.septembris
1 Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-1/Angļu valoda-2 P.410-I.Kočāne/P.307-S.Ganiņa
2 Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-2/Angļu valoda-1 P.410-I.Kočāne/P.307-S.Ganiņa
3 Izlīdzinošais kurss P.131-D.Ducena