PT Time Uz veco versiju
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 
BA20 • BN20 • DA20 • DP20 • EE20 • ID20 • IP20 • KM20 • LA20 • LM20 • MA20 • TP20 • UK20 
BA21 • BN21 • BT21 • DA21 • EE21 • ID21 • IPa21 • IPb21 • KM21 • LA21 • LM21 • MAa21 • MAb21 • MR21 • TP21 
BA22 • BN22 • BT22 • DA22 • DP22 • EE22 • ID22 • IPa22 • IPb22 • KD22 • KM22 • LA22 • LM22 • MAa22 • MAb22 • MR22 • TP22 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
23.janvāris
Otrdiena
24.janvāris
Trešdiena
25.janvāris
Ceturtdiena
26.janvāris
Piektdiena
27.janvāris

Pirmdiena
30.janvāris
Otrdiena
31.janvāris
Trešdiena
1.februāris
Ceturtdiena
2.februāris
Piektdiena
3.februāris

Grupa - LM22
No 23.janvāra līdz 27.janvārim 2023.
  Pārst.     Pirmdiena,  2023.gada 23.janvāris
1 Lauksaimniecības pamatprocesi A P.v.k.219-I.Leite
2 Matemātika P.306-V.Reķe
3 Sports P.sporta zāle-E.Dzudzilo
4 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-S.Rēdmane
  Pārst.     Otrdiena,  2023.gada 24.janvāris
1 Patstāvīgais darbs
2 Latviešu valoda un literatūra P.219-L.Bērziņa
3 Sabiedrības un cilvēka drošība P.306-S.Rēdmane
4 Fizika P.209-S.Grava
  Pārst.     Trešdiena,  2023.gada 25.janvāris
1 "Augsnes īpašības, apstrāde, ielabošana A pr.-1/Augsnes īpašības, apstrāde, ielabošana pr.-2" P.v.k.219-V.Dambe/P.v.k.215-S.Audere
2 "Augsnes īpašības, apstrāde, ielabošana A pr.-2/Augsnes īpašības, apstrāde, ielabošana pr.-1" P.v.k.219-V.Dambe/P.v.k.215-S.Audere
3 Latviešu valoda un literatūra P.219-L.Bērziņa
4 Matemātika P.306-V.Reķe
  Pārst.     Ceturtdiena,  2023.gada 26.janvāris
1 "Augsnes īpašības, apstrāde, ielabošana pr.-1/Angļu valoda-2" P.v.k.215-S.Audere/P.307-S.Ganiņa
2 "Augsnes īpašības, apstrāde, ielabošana pr.-1/Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-2" P.v.k.215-S.Audere/Attālināti-I.Kočāne
3 "Augsnes īpašības, apstrāde, ielabošana pr.-2/Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-1" P.v.k.215-S.Audere/Attālināti-I.Kočāne
4 "Augsnes īpašības, apstrāde, ielabošana pr.-2/Angļu valoda-1" P.v.k.215-S.Audere/P.307-S.Ganiņa
  Pārst.     Piektdiena,  2023.gada 27.janvāris
1 Klases stunda P.131-D.Ducena
2 Latviešu valoda un literatūra P.219-L.Bērziņa
3 Matemātika P.306-V.Reķe
No 30.janvāra līdz 3.februārim 2023.
  Pārst.     Pirmdiena,  2023.gada 30.janvāris [šodien]
1 Lauksaimniecības pamatprocesi A P.v.k.219-I.Leite
2 Matemātika P.306-V.Reķe
3 Lauksaimniecības pamatprocesi A pr.-1/Angļu valoda-2 P.v.k.219-I.Leite/P.307-S.Ganiņa
4 Lauksaimniecības pamatprocesi A pr.-2/Angļu valoda-1 P.v.k.219-I.Leite/P.307-S.Ganiņa
  Pārst.     Otrdiena,  2023.gada 31.janvāris
1 Dabaszinības P.223-M.Strade
2 Fizika P.209-S.Grava
3 Sabiedrības un cilvēka drošība P.306-S.Rēdmane
4 Patstāvīgais darbs
  Pārst.     Trešdiena,  2023.gada 1.februāris
1 Lauksaimniecības mehanizācijas pamati P.DC-M.Kārkliņš
2 Matemātika P.306-V.Reķe
3 "Augsnes īpašības, apstrāde, ielabošana A pr.-2/Augsnes īpašības, apstrāde, ielabošana pr.-1" P.v.k.219-V.Dambe/P.v.k.215-S.Audere
4 "Augsnes īpašības, apstrāde, ielabošana A pr.-1/Augsnes īpašības, apstrāde, ielabošana pr.-2" P.v.k.219-V.Dambe/P.v.k.215-S.Audere
  Pārst.     Ceturtdiena,  2023.gada 2.februāris
1 "Augsnes īpašības, apstrāde, ielabošana pr.-1/Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-2" P.v.k.215-S.Audere/P.410-I.Kočāne
2 "Augsnes īpašības, apstrāde, ielabošana pr.-2/Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-1" P.v.k.215-S.Audere/P.410-I.Kočāne
3 Lauksaimniecības mehanizācijas pamati P.DC-M.Kārkliņš
4 Sabiedrības un cilvēka drošība B P.321-K.Puriņa
  Pārst.     Piektdiena,  2023.gada 3.februāris
1 Lauksaimniecības mehanizācijas pamati P.DC-M.Kārkliņš
2 Matemātika P.321-V.Reķe
3 Latviešu valoda un literatūra P.219-L.Bērziņa