PT Time Uz veco versiju
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BN20 • DA20 • DP20 • EE20 • ID20 • IP20 • KM20 • LA20 • LM20 • MA20 • TP20 • UK20 
BA21 • BN21 • BT21 • DA21 • EE21 • ID21 • IPa21 • IPb21 • KM21 • LA21 • LM21 • MAa21 • MAb21 • MR21 • TP21 
BA22 • BN22 • BT22 • DA22 • DP22 • EE22 • ID22 • IPa22 • IPb22 • KD22 • KM22 • LA22 • LM22 • MAa22 • MAb22 • MR22 • TP22 
BA23 • BE23 • BN23 • BT23 • DA23 • EA23 • EE23 • ID23 • IPa23 • IPb23 • KM23 • LA23 • LM23 • MAa23 • MAb23 • MR23 • TP23 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
20.novembris
Otrdiena
21.novembris
Trešdiena
22.novembris
Ceturtdiena
23.novembris
Piektdiena
24.novembris

Pirmdiena
27.novembris
Otrdiena
28.novembris
Trešdiena
29.novembris
Ceturtdiena
30.novembris
Piektdiena
1.decembris

Grupa - LM22
No 20.novembra līdz 24.novembrim 2023.
  Pārst.     Pirmdiena,  2023.gada 20.novembris
1 Brīvdiena
  Pārst.     Otrdiena,  2023.gada 21.novembris
1 Sociālās zinības un vēsture P.306-I.Eglīte
2 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
3 Fizika P.209-S.Grava
4 Matemātika P.304-V.Pērkone
  Pārst.     Trešdiena,  2023.gada 22.novembris
1 Augu aizsardzība P.v.k.215-S.Audere
2 Augu aizsardzība P.v.k.215-S.Audere
3 "Valodas, kultūras izpratne un izpausmes A" P.319-Ž.Otersone
4 Dabaszinības P.223-M.Strade
  Pārst.     Ceturtdiena,  2023.gada 23.novembris
1 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
2 "Valodas, kultūras izpratne un izpausmes A " P.319-Ž.Otersone
3 Matemātika P.304-V.Pērkone
4 Fizika P.209-S.Grava
  Pārst.     Piektdiena,  2023.gada 24.novembris
1 "Valodas, kultūras izpratne un izpausmes A " P.319-Ž.Otersone
2 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
3 Patstāvīgais darbs
No 27.novembra līdz 1.decembrim 2023.
  Pārst.     Pirmdiena,  2023.gada 27.novembris
1 Sociālās zinības un vēsture P.306-I.Eglīte
2 Latviešu valoda un literatūra P.321-I.Lāce
3 Latviešu valoda un literatūra P.321-I.Lāce
4 "Valodas, kultūras izpratne un izpausmes A" P.319-Ž.Otersone
  Pārst.     Otrdiena,  2023.gada 28.novembris
1 Sociālās zinības un vēsture P.306-I.Eglīte
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 "Valodas, kultūras izpratne un izpausmes A" P.319-Ž.Otersone
4 Patstāvīgais darbs
  Pārst.     Trešdiena,  2023.gada 29.novembris [šodien]
1 Sports P.sporta zāle-E.Dzudzilo
2 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
3 Dabaszinības P.223-M.Strade
4 "Valodas, kultūras izpratne un izpausmes A" P.319-Ž.Otersone
  Pārst.     Ceturtdiena,  2023.gada 30.novembris
1 Fizika P.209-S.Grava
Dabaszinības P.223-M.Strade
2 "Valodas, kultūras izpratne un izpausmes A " P.319-Ž.Otersone
3 Matemātika P.304-V.Pērkone
4 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
  Pārst.     Piektdiena,  2023.gada 1.decembris
1 Augu aizsardzība P.v.k.215-S.Audere
2 Augu aizsardzība P.v.k.215-S.Audere
3 Augu aizsardzība P.v.k.215-S.Audere