PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A14  • AE14  • BA14  • BE14  • D14  • E14  • K14  • L14  • M14  • S14  
A15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • AEv16  • Av16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • M16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
11.septembris
Otrdiena
12.septembris
Trešdiena
13.septembris
Ceturtdiena
14.septembris
Piektdiena
15.septembris

Pirmdiena
18.septembris
Otrdiena
19.septembris
Trešdiena
20.septembris
Ceturtdiena
21.septembris
Piektdiena
22.septembris

Grupa - M15
No 11.septembra līdz 15.septembrim 2017.
  Pārst.     Pirmdiena,  2017.gada 11.septembris
1 Matemātika 318-D.Brakša
2 Pneimo un hidro sistēmas-T 021-A.Šops
3 Lauksaimniecības pamati (lopkopība) v.k.219-M.Skotele
4 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
  Pārst.     Otrdiena,  2017.gada 12.septembris
1 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
2 Lauksaimniecības pamati (lopkopība) v.k.219-M.Skotele
3 Pneimo un hidro sistēmas-T 021-A.Šops
4 Matemātika 318-D.Brakša
  Pārst.     Trešdiena,  2017.gada 13.septembris
1 Iekšdedzes motori-T 004-R.Rusmanis
2 Spēkratu elektroiekārtu diagnostika un remonts-T 008-A.Tilaks
3 Literatūra 215-L.Sudraba
4 Spēkratu uzbūve-T 006-P.Punculis
  Pārst.     Ceturtdiena,  2017.gada 14.septembris
1 Ekonomika v.k.212-L.Ozolante
2 Iekšdedzes motori-T 004-R.Rusmanis
3 Iekšdedzes motori-T 004-R.Rusmanis
4 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
5 Audzinātāja stunda 137-V.Voroņina
  Pārst.     Piektdiena,  2017.gada 15.septembris
1 Iekšdedzes motori-T 004-R.Rusmanis
2 Matemātika 318-D.Brakša
3 Tehniskā servisa organizācija-T apkop.punkts-J.Broks
No 18.septembra līdz 22.septembrim 2017.
  Pārst.     Pirmdiena,  2017.gada 18.septembris
1 Matemātika 318-D.Brakša
2 Pneimo un hidro sistēmas-1 021-A.Šops
3 Pneimo un hidro sistēmas-1 021-A.Šops
4 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
  Pārst.     Otrdiena,  2017.gada 19.septembris
1 Matemātika 318-D.Brakša
2 Lauksaimniecības pamati (lopkopība)-T v.k.219-M.Skotele
3 Pneimo un hidro sistēmas-T 021-A.Šops
4 Spēkratu uzbūve-T 006-P.Punculis
  Pārst.     Trešdiena,  2017.gada 20.septembris
1 Tehniskā servisa organizācija-T apkop.punkts-J.Broks
2 Spēkratu uzbūve-T 006-P.Punculis
3 Lauksaimniecības tehnika-1 v.k.201-V.Kriškalns
4 Lauksaimniecības pamati (lopkopība)-T v.k.219-M.Skotele
  Pārst.     Ceturtdiena,  2017.gada 21.septembris
1 Patstāvīgie darbi latviešu valoda L.Sudraba
2 Sports E.Dzudzilo
3 Literatūra 215-L.Sudraba
4 Spēkratu uzbūve-T 006-P.Punculis
5 Audzinātāja stunda 137-V.Voroņina
  Pārst.     Piektdiena,  2017.gada 22.septembris
1 Sports E.Dzudzilo
2 Matemātika 318-D.Brakša
3 Tehniskā servisa organizācija-T apkop.punkts-J.Broks
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns