PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A14  • AE14  • BA14  • BE14  • D14  • E14  • K14  • L14  • M14  • S14  
A15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • AEv16  • Av16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • M16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
11.septembris
Otrdiena
12.septembris
Trešdiena
13.septembris
Ceturtdiena
14.septembris
Piektdiena
15.septembris

Pirmdiena
18.septembris
Otrdiena
19.septembris
Trešdiena
20.septembris
Ceturtdiena
21.septembris
Piektdiena
22.septembris

Grupa - M16
No 11.septembra līdz 15.septembrim 2017.
  Pārst.     Pirmdiena,  2017.gada 11.septembris
1 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture A.Kalnietis
2 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
3 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
4 Lauksaimniecības pamati (lopkopība)-T v.k.219-M.Skotele
  Pārst.     Otrdiena,  2017.gada 12.septembris
1 Lauksaimniecības pamati (lopkopība)-T v.k.219-M.Skotele
2 Angļu valoda-1/Angļu valoda-2 307-S.Ganiņa/312-T.Stjopkina
3 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
4 Matemātika 304-V.Pērkone
  Pārst.     Trešdiena,  2017.gada 13.septembris
1 Patstāvīgie darbi latviešu valoda L.Sudraba
2 Lauksaimniecības pamati (lopkopība)-T v.k.219-M.Skotele
3 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
4 Angļu valoda-1/Angļu valoda-2 307-S.Ganiņa/312-T.Stjopkina
  Pārst.     Ceturtdiena,  2017.gada 14.septembris
1 Sports L.Banka
2 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
3 Lauksaimniecības pamati (augkopība) v.k.215-S.Audere
4 Matemātika 304-V.Pērkone
5 Audzinātāja stunda v.k.215-S.Audere
  Pārst.     Piektdiena,  2017.gada 15.septembris
1 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
2 Lauksaimniecības pamati (augkopība) v.k.215-S.Audere
3 Literatūra 215-L.Sudraba
No 18.septembra līdz 22.septembrim 2017.
  Pārst.     Pirmdiena,  2017.gada 18.septembris
1 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture A.Kalnietis
2 Riepu maiņa un remonts-T 321-S.Grosbergs
3 Lauksaimniecības pamati (lopkopība)-T v.k.219-M.Skotele
4 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
  Pārst.     Otrdiena,  2017.gada 19.septembris
1 Lauksaimniecības pamati (lopkopība)-T v.k.219-M.Skotele
2 Riepu maiņa un remonts-T 321-S.Grosbergs
3 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
4 Angļu valoda-1/Angļu valoda-2 307-S.Ganiņa/312-T.Stjopkina
  Pārst.     Trešdiena,  2017.gada 20.septembris
1 Riepu maiņa un remonts-T 321-S.Grosbergs
2 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
3 Lauksaimniecības pamati (lopkopība)-T v.k.219-M.Skotele
4 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
  Pārst.     Ceturtdiena,  2017.gada 21.septembris
1 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture A.Kalnietis
2 Riepu maiņa un remonts-T 321-S.Grosbergs
3 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
4 Lauksaimniecības pamati (augkopība) v.k.215-S.Audere
5 Audzinātāja stunda v.k.215-S.Audere
  Pārst.     Piektdiena,  2017.gada 22.septembris
1 Riepu maiņa un remonts-T 321-S.Grosbergs
2 Literatūra 215-L.Sudraba
3 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns