PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A14  • AE14  • BA14  • BE14  • D14  • E14  • K14  • L14  • M14  • S14  
A15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • AEv16  • Av16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • M16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
9.oktobris
Otrdiena
10.oktobris
Trešdiena
11.oktobris
Ceturtdiena
12.oktobris
Piektdiena
13.oktobris

Pirmdiena
16.oktobris
Otrdiena
17.oktobris
Trešdiena
18.oktobris
Ceturtdiena
19.oktobris
Piektdiena
20.oktobris

NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6
Grupa - M16
No 9.oktobra līdz 13.oktobrim 2017.
  Pārst.     Pirmdiena,  2017.gada 9.oktobris
1 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture A.Kalnietis
2 Matemātika 304-V.Pērkone
3 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
4 Lauksaimniecības pamati (lopkopība)-T v.k.219-M.Skotele
  Pārst.     Otrdiena,  2017.gada 10.oktobris
1 Lauksaimniecības pamati (lopkopība)-T v.k.219-M.Skotele
2 Angļu valoda-1/Angļu valoda-2 307-S.Ganiņa/312-T.Stjopkina
3 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
4 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
  Pārst.     Trešdiena,  2017.gada 11.oktobris
1 Literatūra 215-L.Sudraba
2 Lauksaimniecības pamati (lopkopība)-T v.k.219-M.Skotele
3 Lauksaimniecības pamati (augkopība) v.k.215-S.Audere
4 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
5 Audzinātāja stunda v.k.215-S.Audere
  Pārst.     Ceturtdiena,  2017.gada 12.oktobris
1 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope-T v.k.201-V.Kriškalns
2 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope-T v.k.201-V.Kriškalns
3 Matemātika 304-V.Pērkone
4 Sports L.Banka
  Pārst.     Piektdiena,  2017.gada 13.oktobris
1 Spēkratu tehniskā apkope un remonts-1/Riepu maiņa, remonts-2 414-S.Ķezis/apkop.punkts-S.Grosbergs
2 Spēkratu tehniskā apkope un remonts-1/Riepu maiņa, remonts-2 414-S.Ķezis/apkop.punkts-S.Grosbergs
3 Angļu valoda-1/Riepu maiņa, remonts-2 307-S.Ganiņa/apkop.punkts-S.Grosbergs
No 16.oktobra līdz 20.oktobrim 2017.
  Pārst.     Pirmdiena,  2017.gada 16.oktobris
1 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture A.Kalnietis
2 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
3 Lauksaimniecības pamati (lopkopība)-T v.k.219-M.Skotele
4 Sports L.Banka
  Pārst.     Otrdiena,  2017.gada 17.oktobris
1 Lauksaimniecības pamati (lopkopība)-T v.k.219-M.Skotele
2 Angļu valoda-1/Angļu valoda-2 307-S.Ganiņa/312-T.Stjopkina
3 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
4 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
  Pārst.     Trešdiena,  2017.gada 18.oktobris
1 Lauksaimniecības pamati (lopkopība)-T v.k.219-M.Skotele
2 Spēkratu tehniskā apkope un remonts-2/Riepu maiņa un remonts-1 414-S.Ķezis/apkop.punkts-S.Grosbergs
3 Spēkratu tehniskā apkope un remonts-2/Riepu maiņa un remonts-1 414-S.Ķezis/apkop.punkts-S.Grosbergs
4 Angļu valoda-2/Riepu maiņa un remonts-1 312-T.Stjopkina/apkop.punkts-S.Grosbergs
5 Audzinātāja stunda v.k.215-S.Audere
  Pārst.     Ceturtdiena,  2017.gada 19.oktobris
1 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
2 Angļu valoda-1/Angļu valoda-2 307-S.Ganiņa/312-T.Stjopkina
3 Sports L.Banka
4 Sabiedrības un cilvēka drošība 223-G.Veģere
  Pārst.     Piektdiena,  2017.gada 20.oktobris
1 Matemātika 304-V.Pērkone
2 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope-T v.k.201-V.Kriškalns
3 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope-T v.k.201-V.Kriškalns
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns