PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A14  • AE14  • BA14  • BE14  • D14  • E14  • K14  • L14  • M14  • S14  
A15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • M16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
12.februāris
Otrdiena
13.februāris
Trešdiena
14.februāris
Ceturtdiena
15.februāris
Piektdiena
16.februāris

Pirmdiena
19.februāris
Otrdiena
20.februāris
Trešdiena
21.februāris
Ceturtdiena
22.februāris
Piektdiena
23.februāris

NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6 • ADt18-8 • EKnef18-11
Grupa - M16
No 12.februāra līdz 16.februārim 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 12.februāris
1 Patstāvīgie darbi lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope V.Kriškalns
2 Traktortehnikas vadītāju sagatavošana 137-J.Lācis
3 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
4 Matemātika 304-V.Pērkone
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 13.februāris
1 Fizika-T 131-A.Dedumets
2 Lauksaimniecības pamati (lopkopība)-T v.k.219-M.Skotele
3 Traktortehnikas vadītāju sagatavošana 137-J.Lācis
4 Lauksaimniecības pamati (lopkopība)-T v.k.219-M.Skotele
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 14.februāris
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda-1/Spēkratu tehniskā apkope un remonts-2 S.Ganiņa/004-R.Rusmanis
2 Patstāvīgie darbi angļu valoda-1/Spēkratu tehniskā apkope un remonts-2 S.Ganiņa/004-R.Rusmanis
3 Lauksaimniecības pamati (lopkopība)-T v.k.219-M.Skotele
4 Fizika-T 131-A.Dedumets
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 15.februāris
1 Angļu valoda-1/Angļu valoda-2 307-S.Ganiņa/312-T.Stjopkina
2 Literatūra 215-L.Sudraba
3 Matemātika 304-V.Pērkone
4 Audzinātāja stunda v.k.215-S.Audere
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 16.februāris
1 Fizika-T 131-A.Dedumets
2 Sports L.Banka
3 Matemātika 304-V.Pērkone
No 19.februāra līdz 23.februārim 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 19.februāris
1 Patstāvīgie darbi lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope V.Kriškalns
2 Matemātika 304-V.Pērkone
3 Fizika-T 131-A.Dedumets
4 Fizika-T 131-A.Dedumets
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 20.februāris
1 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
2 Fizika-T 219-A.Dedumets
3 Fizika-T 131-A.Dedumets
4 Fizika-T 131-A.Dedumets
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 21.februāris
1 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
2 Traktortehnikas vadītāju sagatavošana 410-J.Lācis
3 Traktortehnikas vadītāju sagatavošana 410-J.Lācis
4 Sports L.Banka
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 22.februāris
1 Sports L.Banka
2 Literatūra 215-L.Sudraba
3 Matemātika 304-V.Pērkone
4 Angļu valoda-1/Angļu valoda-2 307-S.Ganiņa/312-T.Stjopkina
5 Audzinātāja stunda v.k.215-S.Audere
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 23.februāris
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda-1/Patstāvīgie darbi angļu valoda-2 S.Ganiņa/T.Stjopkina
2 Patstāvīgie darbi angļu valoda-1/Patstāvīgie darbi angļu valoda-2 S.Ganiņa/T.Stjopkina
3 Patstāvīgie darbi lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope V.Kriškalns
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns