PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A14  • AE14  • BA14  • BE14  • D14  • E14  • K14  • L14  • M14  • S14  
A15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • M16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
12.marts
Otrdiena
13.marts
Trešdiena
14.marts
Ceturtdiena
15.marts
Piektdiena
16.marts

Pirmdiena
19.marts
Otrdiena
20.marts
Trešdiena
21.marts
Ceturtdiena
22.marts
Piektdiena
23.marts

NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6 • ADt18-8 • EKnef18-6 • Lnv17-9
Grupa - M16
No 12.marta līdz 16.martam 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 12.marts
1 Fizika-T 131-A.Dedumets
2 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
3 Matemātika 304-V.Pērkone
4 Sports L.Banka
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 13.marts
1 Fizika-T 131-A.Dedumets
2 Spēkratu tehniskā apkope un remonts-T 019-S.Ķezis
3 Spēkratu tehniskā apkope un remonts-T 019-S.Ķezis
4 Matemātika 304-V.Pērkone
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 14.marts
1 Fizika-T 131-A.Dedumets
2 Matemātika 304-V.Pērkone
3 Literatūra 215-L.Sudraba
4 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 15.marts
1 Fizika-T 131-A.Dedumets
2 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
3 Literatūra 215-L.Sudraba
4 Audzinātāja stunda v.k.215-S.Audere
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 16.marts
1 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope-T v.k.201-R.Vilcāns
2 Fizika-T 131-A.Dedumets
3 Fizika-T 131-A.Dedumets
No 19.marta līdz 23.martam 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 19.marts
1 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
2 Literatūra 215-L.Sudraba
3 Matemātika 304-V.Pērkone
4 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 20.marts
1 Fizika-T 131-A.Dedumets
2 Angļu valoda-1/Angļu valoda-2 307-S.Ganiņa/312-T.Stjopkina
3 Sports L.Banka
4 Matemātika 304-V.Pērkone
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 21.marts
1 Fizika-T 136-K.Rebinova
2 Matemātika 304-V.Pērkone
3 Literatūra 215-L.Sudraba
4 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 22.marts
1 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
2 Angļu valoda-1/Angļu valoda-2 307-S.Ganiņa/312-T.Stjopkina
3 Literatūra 215-L.Sudraba
4 Fizika-T 131-A.Dedumets
5 Audzinātāja stunda v.k.215-S.Audere
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 23.marts
1 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope-T v.k.201-R.Vilcāns
2 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope-T v.k.201-R.Vilcāns
3 Matemātika 304-V.Pērkone
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns