PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A15  • BJ15  • BN15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BRk16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • ML16  • MS16  • S16  
A17  • AD17  • BRk17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Aa18  • Ab18  • Av18  • D18  • E18  • L18  • M18  • P18  • S18  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
13.maijs
Otrdiena
14.maijs
Trešdiena
15.maijs
Ceturtdiena
16.maijs
Piektdiena
17.maijs

Pirmdiena
20.maijs
Otrdiena
21.maijs
Trešdiena
22.maijs
Ceturtdiena
23.maijs
Piektdiena
24.maijs

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6 • ADt18-8 • ADt19-1
Grupa - M18
No 13.maija līdz 17.maijam 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 13.maijs
1 Fizika 212-J.Čeksters
2 Fizika 212-J.Čeksters
3 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
4 Krievu valoda 315-J.Bražena
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 14.maijs
1 Demontāža un montāža-1 v.k.308-E.Salmiņš
2 Demontāža un montāža-1 v.k.308-E.Salmiņš
3 Krievu valoda 315-J.Bražena
4 Demontāža un montāža-1 v.k.308-E.Salmiņš
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 15.maijs
1 Patstāvīgie darbi traktortehnikas vadītāju sagatavošana J.Lācis
2 Matemātika 318-D.Brakša
3 Demontāža un montāža-1 v.k.308-E.Salmiņš
4 Demontāža un montāža-1 v.k.308-E.Salmiņš
5 Vācu valoda 309-D.Čeirāne
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 16.maijs
1 Fizika 223-J.Čeksters
2 Rasēšanas pamati 421-Ģ.Sukurs
3 Fizika 223-J.Čeksters
4 Fizika 223-J.Čeksters
5 Audzinātāja stunda 309-S.Grava
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 17.maijs
1 Matemātika 318-D.Brakša
2 Informātika 410-Z.Dubova
3 Rasēšanas pamati 421-Ģ.Sukurs
No 20.maija līdz 24.maijam 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 20.maijs
1 Fizika 223-J.Čeksters
2 Fizika 223-J.Čeksters
3 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
4 Krievu valoda 315-J.Bražena
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 21.maijs
1 Matemātika 318-D.Brakša
2 Informātika 410-Z.Dubova
3 Krievu valoda 315-J.Bražena
4 Demontāža un montāža-1 v.k.308-E.Salmiņš
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 22.maijs [šodien]
1 Fizika 223-J.Čeksters
2 Informātika 413-Z.Dubova
3 Matemātika 318-D.Brakša
4 Krievu valoda 315-J.Bražena
5 Vācu valoda 309-D.Čeirāne
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 23.maijs
1 Fizika 223-J.Čeksters
2 Fizika 223-J.Čeksters
3 Rasēšanas pamati 421-Ģ.Sukurs
4 Rasēšanas pamati 421-Ģ.Sukurs
5 Audzinātāja stunda 309-S.Grava
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 24.maijs
1 Informātika 410-Z.Dubova
2 Demontāža un montāža-1 v.k.308-E.Salmiņš
3 Matemātika 318-D.Brakša
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns