PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
11.novembris
Otrdiena
12.novembris
Trešdiena
13.novembris
Ceturtdiena
14.novembris
Piektdiena
15.novembris

Pirmdiena
18.novembris
Otrdiena
19.novembris
Trešdiena
20.novembris
Ceturtdiena
21.novembris
Piektdiena
22.novembris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas BPnef19-9 • DAnef19-9 • DPnef19-9 • KDnef19-8a • KDnef19-8b • KVnef19-9 • LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8 • MRnef19-11
Grupa - MA19
No 11.novembra līdz 15.novembrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 11.novembris
1 Demontāža un montāža-T P.v.k.308-E.Salmiņš
2 Demontāža un montāža-T P.v.k.308-E.Salmiņš
3 Sports E.Dzudzilo
4 Krievu valoda P.315-J.Bražena
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 12.novembris
1 Krievu valoda P.315-J.Bražena
2 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
3 Demontāža un montāža-T P.v.k.308-E.Salmiņš
4 Matemātika P.304-V.Pērkone
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 13.novembris
1 Angļu valoda-1/Fizika-2 P.307-S.Ganiņa/P.211-D.Andersone
2 Angļu valoda-2/Fizika-1 P.312-T.Stjopkina/P.211-D.Andersone
3 Demontāža un montāža-T P.v.k.308-E.Salmiņš
4 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 14.novembris
1 Matemātika P.304-V.Pērkone
2 Demontāža un montāža-T P.v.k.308-E.Salmiņš
3 Fizika-T P.223-D.Andersone
4 Audzinātāja stunda P.v.k.zāle-S.Rakauskis
5 Audzinātāja stunda P.zāle-S.Rakauskis
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 15.novembris
1 Sports E.Dzudzilo
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Patstāvīgie darbi sabiedrības un cilvēka drošība J.Urtāns
No 18.novembra līdz 22.novembrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 18.novembris
1 Brīvdiena
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 19.novembris
1 Krievu valoda P.315-J.Bražena
2 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
3 Automobiļu uzbūves pamati-T P.004-R.Rusmanis
4 Automobiļu uzbūves pamati-T P.004-R.Rusmanis
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 20.novembris
1 Krievu valoda P.315-J.Bražena
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Fizika-T P.223-D.Andersone
4 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
Patstāvīgie darbi sabidrības un cilvēka drošība J.Urtāns
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 21.novembris [šodien]
1 Fizika-T P.223-D.Andersone
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Demontāža un montāža-T P.v.k.308-E.Salmiņš
4 Demontāža un montāža-T P.v.k.308-E.Salmiņš
5 Audzinātāja stunda P.321-S.Rakauskis
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 22.novembris
1 Demontāža un montāža-T P.v.k.308-E.Salmiņš
2 Demontāža un montāža-T P.v.k.308-E.Salmiņš
3 Patstāvīgie darbi demontāža un montāža E.Salmiņš
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns