PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 
BA20 • BN20 • DA20 • DP20 • EE20 • ID20 • IP20 • KM20 • LA20 • LM20 • MAa20 • MAb20 • MAv20 • TP20 • UK20 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
14.septembris
Otrdiena
15.septembris
Trešdiena
16.septembris
Ceturtdiena
17.septembris
Piektdiena
18.septembris

Pirmdiena
21.septembris
Otrdiena
22.septembris
Trešdiena
23.septembris
Ceturtdiena
24.septembris
Piektdiena
25.septembris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas LAn19-9 • LAn20-9 • LAt19-8 • MDt19-8
Grupa - MAa20
No 14.septembra līdz 18.septembrim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 14.septembris
1 Automobiļu uzbūves pamati-T P.004-R.Rusmanis
2 Latviešu valoda un literatūra P.217-D.Gabriša
3 Remonta pamati-T P.006-A.Lapsa
4 Remonta pamati-T P.006-A.Lapsa
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 15.septembris
1 Matemātika P.318-D.Brakša
2 Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas P.414-N.Bumbiere
3 Sports E.Dzudzilo
4 Automobiļu uzbūves pamati-T P.004-R.Rusmanis
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 16.septembris
1 Latviešu valoda un literatūra P.217-D.Gabriša
2 Audzināšana p.136-A.Bebre
3 Automobiļu uzbūves pamati-T P.004-R.Rusmanis
4 Dabaszinības P.126-I.Eglīte
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 17.septembris
1 Remonta pamati-T P.006-A.Lapsa
2 Matemātika P.318-D.Brakša
3 Dabaszinības P.126-I.Eglīte
4 Dabaszinības P.126-I.Eglīte
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 18.septembris
1 Izlīdzinošais kurss (angļu valoda) P.310-A.Ronis
2 Izlīdzinošais kurss (angļu valoda) P.310-A.Ronis
3 Latviešu valoda un literatūra P.217-D.Gabriša
No 21.septembra līdz 25.septembrim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 21.septembris
1 Izlīdzinošais kurss (angļu valoda) P.310-A.Ronis
2 Automobiļu uzbūves pamati-T P.004-R.Rusmanis
3 Remonta pamati-T P.006-A.Lapsa
4 Latviešu valoda un literatūra P.217-D.Gabriša
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 22.septembris
2 Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas P.414-N.Bumbiere
3 Sports P.sporta zāle-E.Dzudzilo
4 Matemātika P.318-D.Brakša
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 23.septembris
1 Latviešu valoda un literatūra P.217-D.Gabriša
2 Sports P.sporta zāle-E.Dzudzilo
3 Automobiļu uzbūves pamati-T P.004-R.Rusmanis
4 Dabaszinības P.126-I.Eglīte
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 24.septembris
1 Dabaszinības P.126-I.Eglīte
2 Remonta pamati-T P.006-A.Lapsa
3 Remonta pamati-T P.006-A.Lapsa
4 Automobiļu uzbūves pamati-T P.004-R.Rusmanis
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 25.septembris
1 Izlīdzinošais kurss (angļu valoda) P.310-A.Ronis
2 Izlīdzinošais kurss (angļu valoda) P.310-A.Ronis
3 Latviešu valoda un literatūra P.217-D.Gabriša
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns