PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
25.maijs
Otrdiena
26.maijs
Trešdiena
27.maijs
Ceturtdiena
28.maijs
Piektdiena
29.maijs

Pirmdiena
1.jūnijs
Otrdiena
2.jūnijs
Trešdiena
3.jūnijs
Ceturtdiena
4.jūnijs
Piektdiena
5.jūnijs

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8
Grupa - MD19
No 25.maija līdz 29.maijam 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 25.maijs
1 Fizika P.209-R.Lazdiņš
2 Fizika P.209-R.Lazdiņš
3 Elektrotehnikas un elektronikas pamati P.008-A.Dedumets
4 Elektrotehnikas un elektronikas pamati P.008-A.Dedumets
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 26.maijs [šodien]
1 Informātika-1/Angļu valoda-2 P.410-Z.Dubova/P.307-S.Ganiņa
2 Angļu valoda-2 P.307-S.Ganiņa
3 Angļu valoda-1 P.307-S.Ganiņa
4 Informātika-2/Angļu valoda-1 P.410-Z.Dubova/P.307-S.Ganiņa
5 Patstāvīgie darbi matemātika D.Freimane
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 27.maijs
1 Matemātika P.306-D.Freimane
2 Sports E.Dzudzilo
3 Fizika P.209-R.Lazdiņš
4 Fizika P.209-R.Lazdiņš
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 28.maijs
1 Automobiļu tehniskā apkope un remonts P.021-A.Šops
2 Automobiļu tehniskā apkope un remonts P.021-A.Šops
3 Elektrotehnikas un elektronikas pamati P.008-A.Dedumets
4 Elektrotehnikas un elektronikas pamati P.008-A.Dedumets
5 Audzinātāja stunda P.309-J.Urtāns
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 29.maijs
1 Informātika-1/Angļu valoda-2 P.410-Z.Dubova/P.307-S.Ganiņa
2 Informātika-2/Angļu valoda-1 P.410-Z.Dubova/P.307-S.Ganiņa
Jaunais pamatsaraksts
no
1.jūnija līdz 5.jūnijam
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 1.jūnijs
1 Fizika P.209-R.Lazdiņš
2 Fizika P.209-R.Lazdiņš
3 Elektrotehnikas un elektronikas pamati P.008-A.Dedumets
4 Fizika P.209-R.Lazdiņš
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 2.jūnijs
1 Automobiļu tehniskā apkope un remonts P.021-A.Šops
2 Automobiļu tehniskā apkope un remonts P.021-A.Šops
3 Remonta pamati-1 P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
4 Remonta pamati-2 P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
5 Patstāvīgie darbi matemātika D.Freimane
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 3.jūnijs
1 Fizika-1/Remonta pamati-2 P.211-R.Lazdiņš/P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
2 Fizika-1/Remonta pamati-2 P.211-R.Lazdiņš/P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
3 Fizika-2/Remonta pamati-1 P.211-R.Lazdiņš/P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
4 Fizika-2/Remonta pamati-1 P.211-R.Lazdiņš/P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 4.jūnijs
1 Elektrotehnikas un elektronikas pamati P.008-A.Dedumets
2 Elektrotehnikas un elektronikas pamati P.008-A.Dedumets
3 Elektrotehnikas un elektronikas pamati P.008-A.Dedumets
4 Patstāvīgie darbi matemātika D.Freimane
5 Audzinātāja stunda P.309-J.Urtāns
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 5.jūnijs
1 Informātika-1/Angļu valoda-2 P.410-Z.Dubova/P.307-S.Ganiņa
2 Informātika-2/Angļu valoda-1 P.410-Z.Dubova/P.307-S.Ganiņa
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns