PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 
BA20 • BN20 • DA20 • DP20 • EE20 • ID20 • IP20 • KM20 • LA20 • LM20 • MAa20 • MAb20 • MAv20 • TP20 • UK20 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
14.septembris
Otrdiena
15.septembris
Trešdiena
16.septembris
Ceturtdiena
17.septembris
Piektdiena
18.septembris

Pirmdiena
21.septembris
Otrdiena
22.septembris
Trešdiena
23.septembris
Ceturtdiena
24.septembris
Piektdiena
25.septembris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas LAn19-9 • LAn20-9 • LAt19-8 • MDt19-8
Grupa - MD19
No 14.septembra līdz 18.septembrim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 14.septembris
1 Sports E.Dzudzilo
2 Fizika-T P.209-R.Lazdiņš
3 Elektrotehnikas un elektronikas pamati-T P.008-A.Dedumets
4 Elektrotehnikas un elektronikas pamati-T P.008-A.Dedumets
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 15.septembris
1 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
2 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
3 Automobiļu tehniskā apkope un remonts P.021-M.Jansons
4 Patstāvīgie darbi elektrotehnikas un elektronikas pamati A.Dedumets
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 16.septembris
1 Angļu valoda-1 P.307-S.Ganiņa
2 Audzinātāja stunda P.309-J.Urtāns
3 Elektrotehnikas un elektronikas pamati-T P.008-A.Dedumets
4 Angļu valoda-2 P.307-S.Ganiņa
5 Patstāvīgie darbi elektrotehnikas un elektronikas pamati A.Dedumets
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 17.septembris
1 Fizika-T P.209-R.Lazdiņš
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Automobiļu tehniskā apkope un remonts P.021-M.Jansons
4 Literatūra P.215-L.Sudraba
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 18.septembris
1 Matemātika Attālināti-V.Pērkone
2 Automobiļu tehniskā apkope un remonts Attālināti-M.Jansons
3 Angļu valoda-1 Attālināti-S.Ganiņa
4 Angļu valoda-2 Attālināti-S.Ganiņa
No 21.septembra līdz 25.septembrim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 21.septembris
1 Matemātika P.304-V.Pērkone
2 Sports P.sporta zāle-E.Dzudzilo
3 Fizika-T P.209-R.Lazdiņš
4 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
Patstāvīgie darbi matemātika V.Pērkone
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 22.septembris
1 Matemātika P.304-V.Pērkone
2 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
Sports P.sporta zāle-E.Dzudzilo
3 Automobiļu tehniskā apkope un remonts P.021-M.Jansons
4 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 23.septembris
1 Automobiļu tehniskā apkope un remonts P.021-M.Jansons
2 Latvijas un pasaules vēsture P.319-I.Eglīte
3 Elektrotehnikas un elektronikas pamati-T P.008-A.Dedumets
4 Elektrotehnikas un elektronikas pamati-T P.008-A.Dedumets
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 24.septembris
1 Fizika-T P.209-R.Lazdiņš
2 Elektrotehnikas un elektronikas pamati-T P.008-A.Dedumets
3 Automobiļu tehniskā apkope un remonts P.021-M.Jansons
4 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 25.septembris
2 Automobiļu tehniskā apkope un remonts Attālināti-M.Jansons
3 Angļu valoda-1 Attālināti-S.Ganiņa
4 Angļu valoda-2 Attālināti-S.Ganiņa
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns