PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A14  • AE14  • BA14  • BE14  • D14  • E14  • K14  • L14  • M14  • S14  
A15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • M16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
16.aprīlis
Otrdiena
17.aprīlis
Trešdiena
18.aprīlis
Ceturtdiena
19.aprīlis
Piektdiena
20.aprīlis
Sestdiena
21.aprīlis

Pirmdiena
23.aprīlis
Otrdiena
24.aprīlis
Trešdiena
25.aprīlis
Ceturtdiena
26.aprīlis
Piektdiena
27.aprīlis

NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6 • ADt18-8 • EKnef18-11
Grupa - ML17
No 16.aprīļa līdz 21.aprīlim 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 16.aprīlis
1 Demontāža un montāža-T 004-R.Rusmanis
2 Informātika 410-Z.Dubova
3 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
4 Fizika-T 209-I.Pavelko
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 17.aprīlis
1 Fizika-T 209-I.Pavelko
2 Matemātika 304-V.Pērkone
3 Informātika 410-Z.Dubova
4 Krievu valoda 315-J.Bražena
5 Vācu valoda 309-D.Čeirāne
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 18.aprīlis
1 Fizika-T 209-I.Pavelko
2 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
3 Krievu valoda 315-J.Bražena
4 Audzinātāja stunda 319-A.Kalnietis
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 19.aprīlis
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
2 Matemātika 304-V.Pērkone
3 Rasēšanas pamati 421-Ģ.Sukurs
4 Informātika 410-Z.Dubova
5 Fizika-T 209-I.Pavelko
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 20.aprīlis
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
2 Demontāža un montāža-1 004-R.Rusmanis
3 Demontāža un montāža-1 004-R.Rusmanis
4 Demontāža un montāža-1 004-R.Rusmanis
  Pārst.     Sestdiena,  2018.gada 21.aprīlis
1 Remonta pamati-1 atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
2 Remonta pamati-1 atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
3 Remonta pamati-1 atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
No 23.aprīļa līdz 27.aprīlim 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 23.aprīlis
1 Matemātika 304-V.Pērkone
2 Informātika 410-Z.Dubova
3 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
4 Fizika-T 209-I.Pavelko
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 24.aprīlis
1 Demontāža un montāža-T 004-R.Rusmanis
2 Fizika-T 209-I.Pavelko
3 Informātika 414-Z.Dubova
4 Krievu valoda 315-J.Bražena
5 Vācu valoda/Audzinātāja stunda 309-D.Čeirāne/319-A.Kalnietis
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 25.aprīlis
1 Lauksaimniecības pamati-1 v.k.215-S.Audere
2 Lauksaimniecības pamati-1 v.k.215-S.Audere
3 Lauksaimniecības pamati-1 v.k.215-S.Audere
4 Lauksaimniecības pamati-1 v.k.215-S.Audere
5 Vācu valoda 309-D.Čeirāne
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 26.aprīlis
1 Remonta pamati-1 atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
2 Remonta pamati-1 atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
3 Remonta pamati-1 atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
4 Remonta pamati-1 atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 27.aprīlis
1 Matemātika 304-V.Pērkone
2 Rasēšanas pamati 421-Ģ.Sukurs
3 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns