PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A14  • AE14  • BA14  • BE14  • D14  • E14  • K14  • L14  • M14  • S14  
A15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • AEv16  • Av16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • M16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
9.oktobris
Otrdiena
10.oktobris
Trešdiena
11.oktobris
Ceturtdiena
12.oktobris
Piektdiena
13.oktobris

Pirmdiena
16.oktobris
Otrdiena
17.oktobris
Trešdiena
18.oktobris
Ceturtdiena
19.oktobris
Piektdiena
20.oktobris

NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6
Grupa - MS17
No 9.oktobra līdz 13.oktobrim 2017.
  Pārst.     Pirmdiena,  2017.gada 9.oktobris
1 Traktortehnikas vadītāju sagatavošana 137-J.Lācis
2 Sports E.Dzudzilo
3 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
4 Sabiedrības un cilvēka drošība-1 136-P.Sukaruka
  Pārst.     Otrdiena,  2017.gada 10.oktobris
1 Lauksaimniecības pamati-T v.k.215-S.Audere
2 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
3 Matemātika 304-V.Pērkone
4 Sabiedrības un cilvēka drošība a 223-G.Veģere
5 Vācu valoda 309-D.Čeirāne
  Pārst.     Trešdiena,  2017.gada 11.oktobris
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
2 Lauksaimniecības pamati-T v.k.215-S.Audere
3 Matemātika 304-V.Pērkone
4 Latvijas un pasaules vēstute 319-A.Kalnietis
  Pārst.     Ceturtdiena,  2017.gada 12.oktobris
1 Rasēšanas pamati 421-Ģ.Sukurs
2 Krievu valoda 315-J.Bražena
3 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
4 Latvijas un pasaules vēstute 319-A.Kalnietis
  Pārst.     Piektdiena,  2017.gada 13.oktobris
1 Matemātika 304-V.Pērkone
2 Audzinātāja stunda zālē-A.Kalnietis
3 Spēkratu uzbūves pamati-T 019-S.Ķezis
No 16.oktobra līdz 20.oktobrim 2017.
  Pārst.     Pirmdiena,  2017.gada 16.oktobris
1 Traktortehnikas vadītāju sagatavošana 137-J.Lācis
2 Sports E.Dzudzilo
3 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
4 Sabiedrības un cilvēka drošība-1 136-P.Sukaruka
5 Audzinātāja stunda 319-A.Kalnietis
  Pārst.     Otrdiena,  2017.gada 17.oktobris
1 Lauksaimniecības pamati-T v.k.215-S.Audere
2 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
3 Krievu valoda 315-J.Bražena
4 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
5 Vācu valoda 309-D.Čeirāne
  Pārst.     Trešdiena,  2017.gada 18.oktobris
1 Spēkratu uzbūves pamati-T 019-S.Ķezis
2 Lauksaimniecības pamati-T v.k.215-S.Audere
3 Sabiedrības un cilvēka drošība a 223-G.Veģere
4 Spēkratu uzbūves pamati-T 019-S.Ķezis
  Pārst.     Ceturtdiena,  2017.gada 19.oktobris
1 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
2 Sports E.Dzudzilo
3 Krievu valoda 315-J.Bražena
4 Rasēšanas pamati 421-Ģ.Sukurs
  Pārst.     Piektdiena,  2017.gada 20.oktobris
1 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
2 Matemātika 304-V.Pērkone
3 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns