PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
10.februāris
Otrdiena
11.februāris
Trešdiena
12.februāris
Ceturtdiena
13.februāris
Piektdiena
14.februāris

Pirmdiena
17.februāris
Otrdiena
18.februāris
Trešdiena
19.februāris
Ceturtdiena
20.februāris
Piektdiena
21.februāris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8
Grupa - MS17
No 10.februāra līdz 14.februārim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 10.februāris
1 Ekonomika P.v.k.212-L.Ozolante
2 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
3 Sports E.Dzudzilo
4 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 11.februāris
1 Zaļās prasmes P.136-P.Sukaruka
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
4 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 12.februāris
1 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
2 Ekonomika P.v.k.212-L.Ozolante
3 Matemātika P.304-V.Pērkone
4 Literatūra P.215-L.Sudraba
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 13.februāris
1 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Sports E.Dzudzilo
4 Audzinātāja stunda P.319-A.Kalnietis
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 14.februāris
1 Zaļās prasmes P.136-P.Sukaruka
2 Zaļās prasmes P.136-P.Sukaruka
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
No 17.februāra līdz 21.februārim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 17.februāris
1 Ekonomika P.v.k.212-L.Ozolante
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Sports E.Dzudzilo
4 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 18.februāris
1 Ekonomika P.v.k.212-L.Ozolante
2 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
3 Literatūra P.215-L.Sudraba
4 Zaļās prasmes P.136-P.Sukaruka
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 19.februāris
1 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Sports E.Dzudzilo
4 Literatūra P.215-L.Sudraba
5 Audzinātāja stunda P.319-A.Kalnietis
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 20.februāris
1 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
2 Zaļās prasmes P.136-P.Sukaruka
3 Sports E.Dzudzilo
4 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 21.februāris
1 Patstāvīgie darbi matemātika V.Pērkone
2 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture A.Kalnietis
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns