PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A14  • AE14  • BA14  • BE14  • D14  • E14  • K14  • L14  • M14  • S14  
A15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • M16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
14.maijs
Otrdiena
15.maijs
Trešdiena
16.maijs
Ceturtdiena
17.maijs
Piektdiena
18.maijs
Sestdiena
19.maijs

Pirmdiena
21.maijs
Otrdiena
22.maijs
Trešdiena
23.maijs
Ceturtdiena
24.maijs
Piektdiena
25.maijs

NEKLĀTIENE
Grupas Lnv17-9
Grupa - P17
No 14.maija līdz 19.maijam 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 14.maijs
1 Patstāvīgie darbi latviešu valoda M.Lībiete
2 Sabiedrības un cilvēka drošība a 223-G.Veģere
3 Sabiedrības un cilvēka drošība a 223-G.Veģere
4 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 15.maijs
1 Patstāvīgie darbi latviešu valoda M.Lībiete
2 Matemātika 306-D.Freimane
3 Sabiedrības un cilvēka drošība a 223-G.Veģere
4 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
5 Vācu valoda 309-D.Čeirāne
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 16.maijs
1 Patstāvīgie darbi matemātika D.Freimane
2 Fizika-T 209-I.Pavelko
3 Matemātika 306-D.Freimane
4 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
5 Vācu valoda 309-D.Čeirāne
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 17.maijs
1 Fizika-T 209-I.Pavelko
2 Matemātika 306-D.Freimane
3 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
4 Audzinātāja stunda v.k.208-S.Laiviņa
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 18.maijs
1 Patstāvīgie darbi
2 Patstāvīgie darbi
3 Patstāvīgie darbi
  Pārst.     Sestdiena,  2018.gada 19.maijs
NAV DATU!
  ---
No 21.maija līdz 26.maijam 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 21.maijs
1 Sistēmu programmēšana-T 413-I.Simkeviča
2 Sistēmu programmēšana-T 413-I.Simkeviča
3 Matemātika 306-D.Freimane
4 Patstāvīgie darbi matemātika D.Freimane
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 22.maijs
1 Sistēmu programmēšana-T 413-I.Simkeviča
2 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
3 Patstāvīgie darbi sistēmu programmēšana I.Simkeviča
4 Sistēmu programmēšana-T 413-I.Simkeviča
5 Vācu valoda 309-D.Čeirāne
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 23.maijs
1 Patstāvīgie darbi latviešu valoda M.Lībiete
2 Matemātika 306-D.Freimane
Patstāvīgie darbi matemātika D.Freimane
3 Sistēmu programmēšana-1 413-I.Simkeviča
4 Sistēmu programmēšana-1 413-I.Simkeviča
5 Vācu valoda 309-D.Čeirāne
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 24.maijs
1 Sistēmu programmēšana-1 413-I.Simkeviča
2 Sistēmu programmēšana-1 413-I.Simkeviča
3 Sistēmu programmēšana-1 413-I.Simkeviča
4 Fizika-T 209-I.Pavelko
5 Audzinātāja stunda v.k.208-S.Laiviņa
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 25.maijs
1 Patstāvīgie darbi
2 Patstāvīgie darbi
3 Patstāvīgie darbi
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns