PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A15  • BJ15  • BN15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BRk16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • ML16  • MS16  • S16  
A17  • AD17  • BRk17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Aa18  • Ab18  • Av18  • D18  • E18  • L18  • M18  • P18  • S18  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
10.jūnijs
Otrdiena
11.jūnijs
Trešdiena
12.jūnijs
Ceturtdiena
13.jūnijs
Piektdiena
14.jūnijs

Pirmdiena
17.jūnijs
Otrdiena
18.jūnijs
Trešdiena
19.jūnijs
Ceturtdiena
20.jūnijs
Piektdiena
21.jūnijs

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6 • ADt18-8 • ADt19-1
Grupa - P18
No 10.jūnija līdz 14.jūnijam 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 10.jūnijs
1 Matemātika 306-D.Freimane
2 Sistēmu programmēšana 212-K.Rebinova
3 Sistēmu programmēšana 212-K.Rebinova
4 Sistēmu programmēšana 212-K.Rebinova
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 11.jūnijs
1 Sistēmu programmēšana 212-K.Rebinova
2 Sistēmu programmēšana 212-K.Rebinova
3 Fizika-1 223-J.Čeksters
4 Sistēmu programmēšana 212-K.Rebinova
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 12.jūnijs
1 Sistēmu programmēšana 212-K.Rebinova
2 Sistēmu programmēšana 212-K.Rebinova
3 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
4 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 13.jūnijs
2 Sistēmu programmēšana K.Rebinova
3 Sistēmu programmēšana K.Rebinova
4 Sistēmu programmēšana K.Rebinova
5 Audzinātāja stunda Z.Dubova
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 14.jūnijs
1 Preču un pakalpojumu izvēle EIKT infrastruktūras izveidei 414-N.Bumbiere
2 Preču un pakalpojumu izvēle EIKT infrastruktūras izveidei 414-N.Bumbiere
No 17.jūnija līdz 21.jūnijam 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 17.jūnijs
1 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
2 Krievu valoda 315-J.Bražena
3 Krievu valoda 315-J.Bražena
4 Krievu valoda 315-J.Bražena
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 18.jūnijs
1 Sistēmu programmēšana K.Rebinova
Latvijas un pasaules vēsture A.Kalnietis
2 Sistēmu programmēšana K.Rebinova
Latvijas un pasaules vēsture A.Kalnietis
3 Sistēmu programmēšana K.Rebinova
Latvijas un pasaules vēsture A.Kalnietis
4 Sistēmu programmēšana K.Rebinova
Latvijas un pasaules vēsture A.Kalnietis
5
Latvijas un pasaules vēsture A.Kalnietis
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 19.jūnijs
1 Sistēmu programmēšana 212-K.Rebinova
2 Sistēmu programmēšana 212-K.Rebinova
3 Audzinātāja stunda Z.Dubova
4 Informātika 414-N.Bumbiere
5 Informātika 414-N.Bumbiere
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 20.jūnijs [šodien]
1 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
2 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
3 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 21.jūnijs
1 Preču un pakalpojumu izvēle EIKT infrastruktūras izveidei-T 414-N.Bumbiere
2 Preču un pakalpojumu izvēle EIKT infrastruktūras izveidei-T 414-N.Bumbiere
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns