PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A14  • AE14  • BA14  • BE14  • D14  • E14  • K14  • L14  • M14  • S14  
A15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • M16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
12.februāris
Otrdiena
13.februāris
Trešdiena
14.februāris
Ceturtdiena
15.februāris
Piektdiena
16.februāris

Pirmdiena
19.februāris
Otrdiena
20.februāris
Trešdiena
21.februāris
Ceturtdiena
22.februāris
Piektdiena
23.februāris

NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6 • ADt18-8 • EKnef18-11
Grupa - S16
No 12.februāra līdz 16.februārim 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 12.februāris
1 Statistikas pamati-1 419-M.Buča
2 Statistikas pamati-1 419-M.Buča
3 Datormācība 414-N.Bumbiere
4 Dabas zinības-T 126-I.Eglīte
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 13.februāris
1 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
2 Profesionālā krievu valoda 315-J.Bražena
3 Datormācība 414-N.Bumbiere
4 Profesionālā vācu valoda 309-D.Čeirāne
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 14.februāris
1 Datormācība 414-N.Bumbiere
2 Sabiedrības un cilvēka drošība 223-G.Veģere
3 Matemātika 304-V.Pērkone
4 Datormācība 414-N.Bumbiere
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 15.februāris
1 Matemātika 304-V.Pērkone
2 Profesionālā krievu valoda 315-J.Bražena
3 Literatūra 215-L.Sudraba
4 Audzinātāja stunda v.k.212-L.Ozolante
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 16.februāris
1 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
2 Matemātika 304-V.Pērkone
3 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
No 19.februāra līdz 23.februārim 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 19.februāris
1 Statistikas pamati-1 419-M.Buča
2 Statistikas pamati-1 419-M.Buča
3 Datormācība 414-N.Bumbiere
4 Matemātika 304-V.Pērkone
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 20.februāris
1 Datormācība 414-N.Bumbiere
2 Literatūra 215-L.Sudraba
3 Matemātika 304-V.Pērkone
4 Profesionālā vācu valoda 309-D.Čeirāne
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 21.februāris
1 Datormācība 414-N.Bumbiere
2 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
3 Datormācība 414-N.Bumbiere
4 Dabas zinības-T 126-I.Eglīte
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 22.februāris
1 Datormācība 414-N.Bumbiere
2 Sabiedrības un cilvēka drošība 223-G.Veģere
3 Dabas zinības-T 126-I.Eglīte
4 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stjopkina
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 23.februāris
1 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
2 Matemātika 304-V.Pērkone
3 Sabiedrības un cilvēka drošība 223-G.Veģere
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns