PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A14  • AE14  • BA14  • BE14  • D14  • E14  • K14  • L14  • M14  • S14  
A15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • M16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
16.aprīlis
Otrdiena
17.aprīlis
Trešdiena
18.aprīlis
Ceturtdiena
19.aprīlis
Piektdiena
20.aprīlis
Sestdiena
21.aprīlis

Pirmdiena
23.aprīlis
Otrdiena
24.aprīlis
Trešdiena
25.aprīlis
Ceturtdiena
26.aprīlis
Piektdiena
27.aprīlis

NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6 • ADt18-8 • EKnef18-11
Grupa - S16
No 16.aprīļa līdz 21.aprīlim 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 16.aprīlis
1 Datormācība 414-N.Bumbiere
2 Datormācība 414-N.Bumbiere
3 Profesionālā krievu valoda 315-J.Bražena
4 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 17.aprīlis
1 Literatūra 217-L.Sudraba
2 Literatūra 217-L.Sudraba
3 Literatūra 217-L.Sudraba
4 Literatūra 217-L.Sudraba
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 18.aprīlis
1 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
2 Datormācība 414-N.Bumbiere
3 Datormācība 414-N.Bumbiere
4 Profesionālā angļu valoda 312-T.Stjopkina
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 19.aprīlis
1 Sports L.Banka
2 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
3 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
4 Sports L.Banka
5 Audzinātāja stunda v.k.212-L.Ozolante
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 20.aprīlis
1 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
2 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
3 Literatūra 215-L.Sudraba
4 Profesionālā angļu valoda 312-T.Stjopkina
  Pārst.     Sestdiena,  2018.gada 21.aprīlis
1 Dabas zinības-T 126-I.Eglīte
2 Datormācība 413-N.Bumbiere
3 Datormācība 413-N.Bumbiere
No 23.aprīļa līdz 27.aprīlim 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 23.aprīlis
1 Datormācība 414-N.Bumbiere
2 Datormācība 414-N.Bumbiere
3 Profesionālā angļu valoda 312-T.Stjopkina
4 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 24.aprīlis
1 Profesionālā krievu valoda 315-J.Bražena
2 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
3 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
4 Profesionālā vācu valoda 309-D.Čeirāne
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 25.aprīlis
1 Datormācība 414-N.Bumbiere
2 Datormācība 414-N.Bumbiere
3 Profesionālā angļu valoda 312-T.Stjopkina
4 Profesionālā vācu valoda 309-D.Čeirāne
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 26.aprīlis
1 Dabas zinības-T 126-I.Eglīte
2 Datormācība 414-N.Bumbiere
3 Datormācība 414-N.Bumbiere
4 Datormācība 414-N.Bumbiere
5 Audzinātāja stunda v.k.212-L.Ozolante
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 27.aprīlis
1 Datormācība 414-N.Bumbiere
2 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
3 Dabas zinības-T 126-I.Eglīte
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns