PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A14  • AE14  • BA14  • BE14  • D14  • E14  • K14  • L14  • M14  • S14  
A15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • M16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
12.marts
Otrdiena
13.marts
Trešdiena
14.marts
Ceturtdiena
15.marts
Piektdiena
16.marts

Pirmdiena
19.marts
Otrdiena
20.marts
Trešdiena
21.marts
Ceturtdiena
22.marts
Piektdiena
23.marts

NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6 • ADt18-8 • EKnef18-6 • Lnv17-9
Grupa - S17
No 12.marta līdz 16.martam 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 12.marts
1 Biroja darba organizācija 407-M.Eihentāle
2 Biroja darba organizācija 407-M.Eihentāle
3 Biroja darba organizācija 407-M.Eihentāle
4 Prezentācijas pamati-T 137-G.Beperščaite
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 13.marts
1 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture A.Kalnietis
2 Krievu valoda 315-J.Bražena
3 Sabiedrības un cilvēka drošība 136-P.Sukaruka
4 Lietišķo attiecību psiholoģija-T v.k.208-S.Laiviņa
5 Vācu valoda 309-D.Čeirāne
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 14.marts
1 Prezentācijas pamati-T 137-G.Beperščaite
2 Dokumentu pārvaldība-1 407-M.Eihentāle
3 Dokumentu pārvaldība-1 407-M.Eihentāle
4 Dokumentu pārvaldība-1 407-M.Eihentāle
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 15.marts
1 Prezentācijas pamati-T 137-G.Beperščaite
2 Dokumentu pārvaldība-T 407-M.Eihentāle
3 Matemātika 304-V.Pērkone
4 Biroja darba organizācija 407-M.Eihentāle
5 Audzinātāja stunda 414-N.Bumbiere
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 16.marts
1 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
2 Sports L.Banka
3 Latviešu valoda 217-M.Lībiete
No 19.marta līdz 23.martam 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 19.marts
1 Matemātika 304-V.Pērkone
2 Biroja darba organizācija 407-M.Eihentāle
3 Biroja darba organizācija 407-M.Eihentāle
4 Sabiedrības un cilvēka drošība 136-P.Sukaruka
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 20.marts
1 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
2 Krievu valoda 315-J.Bražena
3 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
4 Sports L.Banka
5 Vācu valoda 309-D.Čeirāne
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 21.marts
1 Prezentācijas pamati-T 410-G.Beperščaite
2 Dokumentu pārvaldība-1 407-M.Eihentāle
3 Dokumentu pārvaldība-1 407-M.Eihentāle
4 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture A.Kalnietis
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 22.marts
1 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
2 Prezentācijas pamati-T 137-G.Beperščaite
3 Sports L.Banka
4 Matemātika 304-V.Pērkone
5 Audzinātāja stunda 414-N.Bumbiere
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 23.marts
1 Dokumentu pārvaldība-T 407-M.Eihentāle
2 Latviešu valoda 217-M.Lībiete
3 Biroja darba organizācija 407-M.Eihentāle
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns