PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A15  • BJ15  • BN15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BRk16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • ML16  • MS16  • S16  
A17  • AD17  • BRk17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Aa18  • Ab18  • Av18  • D18  • E18  • L18  • M18  • Ndv18-1  • P18  • S18  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
14.janvāris
Otrdiena
15.janvāris
Trešdiena
16.janvāris
Ceturtdiena
17.janvāris
Piektdiena
18.janvāris

Pirmdiena
21.janvāris
Otrdiena
22.janvāris
Trešdiena
23.janvāris
Ceturtdiena
24.janvāris
Piektdiena
25.janvāris

NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6 • ADt18-8 • ADt19-1
Grupa - S17
No 14.janvāra līdz 18.janvārim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 14.janvāris
1 Grāmatvedības pamati v.k.212-L.Ozolante
2 Dokumentu pārvaldība 407-M.Eihentāle
3 Sports L.Banka
4 Matemātika 304-V.Pērkone
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 15.janvāris
1 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
2 Sabiedrības un cilvēka drošība 136-P.Sukaruka
3 Latviešu valoda 217-D.Gabriša
4 Lietišķo rakstu valoda, stilistika 137-D.Birzniece
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 16.janvāris
1 Dokumentu pārvaldība 407-M.Eihentāle
2 Dabas zinības 126-I.Eglīte
3 Profesionālā krievu valoda 315-J.Bražena
4 Profesionālā vācu valoda 309-D.Čeirāne
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 17.janvāris
1 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
2 Datormācība 414-N.Bumbiere
3 Matemātika 304-V.Pērkone
4 Lietišķo rakstu valoda, stilistika 137-D.Birzniece
5 Audzinātāja stunda 414-N.Bumbiere
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 18.janvāris
1 Biroja darba organizācija 407-M.Eihentāle
2 Grāmatvedības pamati v.k.212-L.Ozolante
3 Dabas zinības
Jaunais pamatsaraksts
no
21.janvāra līdz 25.janvārim
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 21.janvāris
1 Grāmatvedības pamati 412-L.Ozolante
2 Dokumentu pārvaldība 407-M.Eihentāle
3 Matemātika 304-V.Pērkone
4 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 22.janvāris
1 Grāmatvedības pamati 412-L.Ozolante
2 Biroja darba organizācija 407-M.Eihentāle
3 Sports L.Banka
4 Lietišķo rakstu valoda, stilistika 137-D.Birzniece
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 23.janvāris
1 Datormācība 414-N.Bumbiere
2 Profesionālā krievu valoda 315-J.Bražena
3 Matemātika 304-V.Pērkone
4 Profesionālā vācu valoda 309-D.Čeirāne
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 24.janvāris
1 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
2 Dokumentu pārvaldība 407-M.Eihentāle
3 Matemātika 304-V.Pērkone
4 Lietišķo rakstu valoda, stilistika 137-D.Birzniece
5 Audzinātāja stunda 414-N.Bumbiere
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 25.janvāris
1 Datormācība 414-N.Bumbiere
2 Grāmatvedības pamati v.k.212-L.Ozolante
3 Dabas zinības
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns