PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A15  • BJ15  • BN15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BRk16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • ML16  • MS16  • S16  
A17  • AD17  • BRk17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Aa18  • Ab18  • Av18  • D18  • E18  • L18  • M18  • P18  • S18  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
13.maijs
Otrdiena
14.maijs
Trešdiena
15.maijs
Ceturtdiena
16.maijs
Piektdiena
17.maijs

Pirmdiena
20.maijs
Otrdiena
21.maijs
Trešdiena
22.maijs
Ceturtdiena
23.maijs
Piektdiena
24.maijs

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas ADt19-1
Grupa - S17
No 13.maija līdz 17.maijam 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 13.maijs
1 Datormācība 414-N.Bumbiere
2 Profesionālā krievu valoda 315-J.Bražena
3 Datormācība 414-N.Bumbiere
4 Angļu valoda S.Ganiņa
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 14.maijs
1 Datormācība 414-N.Bumbiere
2 Profesionālā krievu valoda 315-J.Bražena
3 Datormācība 414-N.Bumbiere
4 Profesionālā krievu valoda 315-J.Bražena
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 15.maijs
1 Datormācība 414-N.Bumbiere
2 Angļu valoda S.Ganiņa
3 Profesionālā vācu valoda 309-D.Čeirāne
4 Angļu valoda S.Ganiņa
5 Audzinātāja stunda 414-N.Bumbiere
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 16.maijs
1 Datormācība 414-N.Bumbiere
2 Datormācība 414-N.Bumbiere
3 Datormācība 414-N.Bumbiere
4 Angļu valoda S.Ganiņa
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 17.maijs
1 Patstāvīgie darbi matemātika V.Pērkone
2 Patstāvīgie darbi matemātika V.Pērkone
3 Patstāvīgie darbi matemātika V.Pērkone
No 20.maija līdz 24.maijam 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 20.maijs
1 Datormācība 414-N.Bumbiere
2 Profesionālā krievu valoda 315-J.Bražena
3 Datormācība 414-N.Bumbiere
4 Angļu valoda S.Ganiņa
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 21.maijs
1 Latviešu valoda 217-D.Gabriša
2 Sports L.Banka
3 Literatūra 217-D.Gabriša
4 Literatūra 217-D.Gabriša
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 22.maijs
1 Datormācība 414-N.Bumbiere
2 Literatūra 217-D.Gabriša
3 Profesionālā vācu valoda S.Ganiņa
4 Profesionālā vācu valoda S.Ganiņa
5 Audzinātāja stunda 414-N.Bumbiere
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 23.maijs
1 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
2 Literatūra 217-D.Gabriša
3 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
4 Literatūra 217-D.Gabriša
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 24.maijs
1 Konsultācijas Latvijas un pasaules vēstures CE 319-A.Kalnietis
2 Konsultācijas Latvijas un pasaules vēstures CE 319-A.Kalnietis
3 Konsultācijas Latvijas un pasaules vēstures CE 319-A.Kalnietis
Konsultācijas vēstures CE 319-A.Kalnietis
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns