PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
25.maijs
Otrdiena
26.maijs
Trešdiena
27.maijs
Ceturtdiena
28.maijs
Piektdiena
29.maijs

Pirmdiena
1.jūnijs
Otrdiena
2.jūnijs
Trešdiena
3.jūnijs
Ceturtdiena
4.jūnijs
Piektdiena
5.jūnijs

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8
Grupa - TP18
No 25.maija līdz 29.maijam 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 25.maijs
1 Ķīmija P.126-I.Eglīte
2 Ķīmija P.126-I.Eglīte
3 Fizika P.209-R.Lazdiņš
4 Fizika P.209-R.Lazdiņš
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 26.maijs [šodien]
1 Datorizētās programmas ēdināšanā P.v.k.105-I.Mālniece
2 Datorizētās programmas ēdināšanā P.v.k.105-I.Mālniece
3 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
4 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 27.maijs
1 Fizika P.209-R.Lazdiņš
2 Fizika P.209-R.Lazdiņš
3 Literatūra P.215-L.Sudraba
4 Literatūra P.215-L.Sudraba
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 28.maijs
1 Lietišķo attiecību psiholoģija P.v.k.208-L.Veipāne
2 Lietišķo attiecību psiholoģija P.v.k.208-L.Veipāne
3 Datorizētās programmas ēdināšanā P.v.k.105-I.Mālniece
4 Konsultācija eksāmenam tehnoloģiskās dokumentācijas izstrādāšana P.v.k.307-D.Stīpniece
5 Audzinātāja stunda P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 29.maijs
1 Patstāvīgie darbi datorizētās programmas ēdināšanā I.Mālniece
2 Patstāvīgie darbi tehnoloģiskās dokumentācijas izstrādāšana D.Stīpniece
Jaunais pamatsaraksts
no
1.jūnija līdz 5.jūnijam
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 1.jūnijs
1 Eksāmens tehnoloģiskās dokumentācijas izstrādāšana P.v.k.307-D.Stīpniece
2 Eksāmens datorizētās programmas ēdināšanā P.v.k.105-I.Mālniece
3 Eksāmens datorizētās programmas ēdināšanā P.v.k.105-I.Mālniece
4 Sports L.Banka
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 2.jūnijs
1 Sports L.Banka
2 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
3 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
4 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
5 Audzinātāja stunda P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 3.jūnijs
1 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
2 Lietišķo attiecību psiholoģija P.v.k.208-L.Veipāne
3 Lietišķo attiecību psiholoģija P.v.k.208-L.Veipāne
4 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 4.jūnijs
1 Ēdienu gatavošana P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
2 Ēdienu gatavošana P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
3 Ēdienu gatavošana P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
4 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 5.jūnijs
3 Ēdienu gatavošana P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
4 Ēdienu gatavošana P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns