PT Time Uz veco versiju
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 
BA20 • BN20 • DA20 • DP20 • EE20 • ID20 • IP20 • KM20 • LA20 • LM20 • MA20 • TP20 • UK20 
BA21 • BN21 • BT21 • DA21 • EE21 • ID21 • IPa21 • IPb21 • KM21 • LA21 • LM21 • MAa21 • MAb21 • MR21 • TP21 
BA22 • BN22 • BT22 • DA22 • DP22 • EE22 • ID22 • IPa22 • IPb22 • KD22 • KM22 • LA22 • LM22 • MAa22 • MAb22 • MR22 • TP22 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
23.janvāris
Otrdiena
24.janvāris
Trešdiena
25.janvāris
Ceturtdiena
26.janvāris
Piektdiena
27.janvāris

Pirmdiena
30.janvāris
Otrdiena
31.janvāris
Trešdiena
1.februāris
Ceturtdiena
2.februāris
Piektdiena
3.februāris

Grupa - TP21
No 23.janvāra līdz 27.janvārim 2023.
  Pārst.     Pirmdiena,  2023.gada 23.janvāris
1 Patstāvīgais darbs
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 "Valodas, kultūras izpratne un izpausmes A " Attālināti-Ž.Otersone
4 Latviešu valoda un literatūra P.321-I.Lāce
  Pārst.     Otrdiena,  2023.gada 24.janvāris
1 Patstāvīgais darbs
2 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
3 Sociālās zinības un vēsture P.309-I.Eglīte
4 "Valodas, kultūras izpratne un izpausmes A " P.319-Ž.Otersone
5 Latviešu valoda un literatūra P.321-I.Lāce
  Pārst.     Trešdiena,  2023.gada 25.janvāris
1 Dabaszinības P.223-M.Strade
2 "Valodas, kultūras izpratne un izpausmes " P.307-S.Ganiņa
3 Matemātika P.304-V.Pērkone
4 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
  Pārst.     Ceturtdiena,  2023.gada 26.janvāris
1 Matemātika P.304-V.Pērkone
2 Dabaszinības P.223-M.Strade
3 Dabaszinības P.223-M.Strade
4 Sports P.sporta zāle-L.Banka
  Pārst.     Piektdiena,  2023.gada 27.janvāris
1 Latviešu valoda un literatūra Attālināti-I.Lāce
2 Latviešu valoda un literatūra Attālināti-I.Lāce
3 Latviešu valoda un literatūra Attālināti-I.Lāce
No 30.janvāra līdz 3.februārim 2023.
  Pārst.     Pirmdiena,  2023.gada 30.janvāris [šodien]
1 Valsts aizsardzības mācība P.219-S.Širaka/B.Bahmanis
2 Valsts aizsardzības mācība P.219-S.Širaka/B.Bahmanis
3 Valsts aizsardzības mācība P.219-S.Širaka/B.Bahmanis
4 Valsts aizsardzības mācība P.219-S.Širaka/B.Bahmanis
  Pārst.     Otrdiena,  2023.gada 31.janvāris
1 Klases stunda P.v.k.211-D.Puriņa
2 Sociālās zinības un vēsture P.309-I.Eglīte
3 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
4 Sports P.sporta zāle-L.Banka
5 Latviešu valoda un literatūra P.321-I.Lāce
  Pārst.     Trešdiena,  2023.gada 1.februāris
1 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
2 Dabaszinības P.223-M.Strade
3 Sports P.sporta zāle-L.Banka
4 Matemātika P.304-V.Pērkone
  Pārst.     Ceturtdiena,  2023.gada 2.februāris
1 Sociālās zinības un vēsture P.309-I.Eglīte
2 Dabaszinības P.223-M.Strade
3 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
4 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
  Pārst.     Piektdiena,  2023.gada 3.februāris
1 "Valodas, kultūras izpratne un izpausmes " Attālināti-S.Ganiņa
2 "Valodas, kultūras izpratne un izpausmes " Attālināti-S.Ganiņa
3 Latviešu valoda un literatūra Attālināti-I.Lāce