PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • MAv18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
9.septembris
Otrdiena
10.septembris
Trešdiena
11.septembris
Ceturtdiena
12.septembris
Piektdiena
13.septembris

Pirmdiena
16.septembris
Otrdiena
17.septembris
Trešdiena
18.septembris
Ceturtdiena
19.septembris
Piektdiena
20.septembris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas BPnef19-9 • DAnef19-9 • DPnef19-9 • KDnef19-8a • KDnef19-8b • KVnef19-9 • LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8 • MRnef19-11 • MRnef19-9
Grupa - UK17
No 9.septembra līdz 13.septembrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 9.septembris
1 Sports L.Banka
2 Komerczinību pamati v.k.212-L.Ozolante
3 Profesionālā krievu valoda 315-J.Bražena
4 Profesionālā angļu valoda 312-T.Stjopkina
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 10.septembris
1 Personāllietvedība 407-M.Eihentāle
2 Komerczinību pamati v.k.212-L.Ozolante
3 Komerczinību pamati v.k.212-L.Ozolante
4 Audzinātāja stunda P.414-N.Bumbiere
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 11.septembris
1 Profesionālā krievu valoda P.315-J.Bražena
2 Personāllietvedība P.407-M.Eihentāle
3 Sports L.Banka
4 Arhīva darbs P.407-M.Eihentāle
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 12.septembris
1 Komerczinību pamati P.v.k.212-L.Ozolante
2 Personāllietvedība P.407-M.Eihentāle
3 Profesionālā vācu valoda P.v.k.208-D.Čeirāne
4 Datormācība P.414-N.Bumbiere
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 13.septembris
1 Arhīva darbs P.407-M.Eihentāle
2 Profesionālā angļu valoda P.312-T.Stjopkina
3 Tirgvedības pamati P.v.k.211-M.Bambe
No 16.septembra līdz 20.septembrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 16.septembris
1 Personāllietvedība 407-M.Eihentāle
2 Komerczinību pamati v.k.212-L.Ozolante
3 Profesionālā krievu valoda 315-J.Bražena
4 Profesionālā angļu valoda 312-T.Stjopkina
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 17.septembris
1 Tirgvedības pamati P.v.k.211-M.Bambe
2 Profesionālā angļu valoda 312-T.Stjopkina
3 Personāllietvedība 407-M.Eihentāle
4 Datormācība P.414-N.Bumbiere
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 18.septembris
1 Tirgvedības pamati P.v.k.211-M.Bambe
2 Profesionālā angļu valoda 312-T.Stjopkina
3 Personāllietvedība 407-M.Eihentāle
4 Arhīva darbs P.407-M.Eihentāle
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 19.septembris
1 Personāllietvedība 407-M.Eihentāle
2 Arhīva darbs P.407-M.Eihentāle
3 Arhīva darbs P.407-M.Eihentāle
4 Arhīva darbs P.407-M.Eihentāle
5 Audzinātāja stunda P.414-N.Bumbiere
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 20.septembris
1 Personāllietvedība 407-M.Eihentāle
2 Tirgvedības pamati P.v.k.211-M.Bambe
3 Patstāvīgie darbi literatūra D.Gabriša
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns