PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
11.novembris
Otrdiena
12.novembris
Trešdiena
13.novembris
Ceturtdiena
14.novembris
Piektdiena
15.novembris

Pirmdiena
18.novembris
Otrdiena
19.novembris
Trešdiena
20.novembris
Ceturtdiena
21.novembris
Piektdiena
22.novembris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas BPnef19-9 • DAnef19-9 • DPnef19-9 • KDnef19-8a • KDnef19-8b • KVnef19-9 • LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8 • MRnef19-11
Grupa - UK18
No 11.novembra līdz 15.novembrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 11.novembris
1 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
2 Krievu valoda P.315-J.Bražena
3 Konsultācija eksāmenam dokumentu pārvaldība P.407-M.Eihentāle
4 Grāmatvedības pamati P.419-L.Ozolante
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 12.novembris
1 Literatūra P.215-L.Sudraba
2 Matemātika P.318-D.Brakša
3 "Lietišķo rakstu valoda, stilistika" P.217-D.Gabriša
4 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 13.novembris
1 Grāmatvedības pamati P.419-L.Ozolante
2 Sports L.Banka
3 "Lietišķo rakstu valoda, stilistika" P.217-D.Gabriša
4 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 14.novembris
1 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
2 Matemātika P.318-D.Brakša
3 Profesionālā vācu valoda P.v.k.208-D.Čeirāne
4 Audzinātāja stunda P.v.k.zāle-D.Zelča-Ločmele
5 Audzinātāja stunda P.zāle-D.Zelča-Ločmele
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 15.novembris
1 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
2 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stjopkina
No 18.novembra līdz 22.novembrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 18.novembris
1 Brīvdiena
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 19.novembris
1 Eksāmens dokumentu pārvaldība P.407-M.Eihentāle
2 Eksāmens dokumentu pārvaldība P.407-M.Eihentāle
3 Eksāmens dokumentu pārvaldība P.407-M.Eihentāle
4 Eksāmens dokumentu pārvaldība P.407-M.Eihentāle
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 20.novembris
1 Dabaszinības P.309-J.Urtāns
2 "Lietišķo rakstu valoda, stilistika" P.217-D.Gabriša
3 Krievu valoda P.315-J.Bražena
4 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stjopkina
5 Audzinātāja stunda P.v.k.109-D.Zelča-Ločmele
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 21.novembris [šodien]
1 Patstāvīgie darbi latviešu valoda L.Sudraba
2 Dabaszinības P.309-J.Urtāns
Profesionālā vācu valoda P.v.k.208-D.Čeirāne
3 Profesionālā vācu valoda P.v.k.208-D.Čeirāne
4 Datormācība P.414-N.Bumbiere
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 22.novembris
1 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
2 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stjopkina
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns