PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
10.februāris
Otrdiena
11.februāris
Trešdiena
12.februāris
Ceturtdiena
13.februāris
Piektdiena
14.februāris

Pirmdiena
17.februāris
Otrdiena
18.februāris
Trešdiena
19.februāris
Ceturtdiena
20.februāris
Piektdiena
21.februāris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas KVnef19-9 • LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8
Grupa - UK18
No 10.februāra līdz 14.februārim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 10.februāris
1 Datormācība P.414-N.Bumbiere
2 Grāmatvedības pamati P.v.k.212-L.Ozolante
3 Dabaszinības P.309-J.Urtāns
4 Profesionālā krievu valoda P.315-J.Bražena
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 11.februāris
1 Grāmatvedības pamati P.v.k.212-L.Ozolante
2 Dabaszinības P.309-J.Urtāns
3 Profesionālā krievu valoda P.315-J.Bražena
4 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 12.februāris
1 Statistikas pamati P.413-I.Simkeviča
2 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
3 Dabaszinības P.309-J.Urtāns
4 Profesionālā krievu valoda P.315-J.Bražena
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 13.februāris
1 Matemātika P.318-D.Brakša
2 Audzinātāja stunda P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
3 Profesionālā vācu valoda P.v.k.208-D.Čeirāne
4 Matemātika P.318-D.Brakša
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 14.februāris
1 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
2 Datormācība P.414-N.Bumbiere
3 Patstāvīgie darbi latviešu valoda L.Sudraba
No 17.februāra līdz 21.februārim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 17.februāris
1 Datormācība P.414-N.Bumbiere
2 Dabaszinības P.309-J.Urtāns
3 Grāmatvedības pamati P.v.k.212-L.Ozolante
4 Profesionālā krievu valoda P.315-J.Bražena
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 18.februāris
1 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
2 Datormācība P.414-N.Bumbiere
3 Profesionālā krievu valoda P.315-J.Bražena
4 Datormācība P.414-N.Bumbiere
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 19.februāris
1 Statistikas pamati P.413-I.Simkeviča
2 Dabaszinības P.309-J.Urtāns
3 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
4 Profesionālā krievu valoda P.315-J.Bražena
5 Audzinātāja stunda P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 20.februāris
1 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
2 Matemātika P.318-D.Brakša
3 Profesionālā vācu valoda P.v.k.208-D.Čeirāne
4 Literatūra P.215-L.Sudraba
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 21.februāris
1 Datormācība P.414-N.Bumbiere
2 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
3 Patstāvīgie darbi latviešu valoda L.Sudraba
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns