PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
13.janvāris
Otrdiena
14.janvāris
Trešdiena
15.janvāris
Ceturtdiena
16.janvāris
Piektdiena
17.janvāris

Pirmdiena
20.janvāris
Otrdiena
21.janvāris
Trešdiena
22.janvāris
Ceturtdiena
23.janvāris
Piektdiena
24.janvāris

Grupa - UK19
No 13.janvāra līdz 17.janvārim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 13.janvāris
1 Informātika P.414-N.Bumbiere
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
4 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 14.janvāris
1 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Biroja darba organizēšana P.407-M.Eihentāle
4 Krievu valoda P.315-J.Bražena
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 15.janvāris
1 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
2 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
3 Dabaszinības P.309-J.Urtāns
4 Krievu valoda P.315-J.Bražena
5 Audzinātāja stunda P.217-D.Gabriša
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 16.janvāris
1 Informātika P.414-N.Bumbiere
2 Biroja darba organizēšana P.407-M.Eihentāle
3 Biroja darba organizēšana P.407-M.Eihentāle
4 Informātika P.414-N.Bumbiere
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 17.janvāris
1 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
2 Informātika P.414-N.Bumbiere
3 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture S.Rakauskis
No 20.janvāra līdz 24.janvārim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 20.janvāris
1 Informātika P.414-N.Bumbiere
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
4 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 21.janvāris
1 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
4 Krievu valoda P.315-J.Bražena
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 22.janvāris
1 Dabaszinības P.309-J.Urtāns
2 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
3 Krievu valoda P.315-J.Bražena
4 Biroja darba organizēšana P.407-M.Eihentāle
5 Audzinātāja stunda P.217-D.Gabriša
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 23.janvāris
1 Informātika P.414-N.Bumbiere
2 Biroja darba organizēšana P.407-M.Eihentāle
3 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
4 Informātika P.414-N.Bumbiere
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 24.janvāris
1 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
2 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
3 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture S.Rakauskis
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns