PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
10.februāris
Otrdiena
11.februāris
Trešdiena
12.februāris
Ceturtdiena
13.februāris
Piektdiena
14.februāris

Pirmdiena
17.februāris
Otrdiena
18.februāris
Trešdiena
19.februāris
Ceturtdiena
20.februāris
Piektdiena
21.februāris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas KVnef19-9 • LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8
Grupa - UK19
No 10.februāra līdz 14.februārim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 10.februāris
1 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
2 Biroja darba organizēšana a P.414-N.Bumbiere
3 Informātika P.414-N.Bumbiere
4 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 11.februāris
1 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
2 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
3 Dabaszinības P.309-J.Urtāns
4 Krievu valoda P.315-J.Bražena
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 12.februāris
1 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
2 Krievu valoda P.315-J.Bražena
3 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
4 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 13.februāris
1 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
2 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
3 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
4 Latvijas un pasaules vēsture P.321-S.Rakauskis
5 Audzinātāja stunda P.217-D.Gabriša
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 14.februāris
1 Informātika P.414-N.Bumbiere
2 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
3 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture S.Rakauskis
No 17.februāra līdz 21.februārim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 17.februāris
1 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
2 Informātika P.414-N.Bumbiere
3 Biroja darba organizēšana a P.414-N.Bumbiere
4 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 18.februāris
1 Informātika P.414-N.Bumbiere
2 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
3 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
4 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 19.februāris
1 Krievu valoda P.315-J.Bražena
2 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
3 Dabaszinības P.309-J.Urtāns
4 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 20.februāris
1 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
2 Dokumentu un informācijas aprite a P.407-M.Eihentāle
3 Biroja darba organizēšana a P.414-N.Bumbiere
4 Dabaszinības P.309-J.Urtāns
5 Audzinātāja stunda P.217-D.Gabriša
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 21.februāris
1 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
2 Informātika P.414-N.Bumbiere
3 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture S.Rakauskis
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns