PT Time Uz jauno versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16  • BN16  • EE16  • IDa16  • IDb16  • KM16  • LI16  • LM16  • MA16  • ME16  • MS16  • TE16  • UK16  
BB17  • BN17  • EE17  • ID17  • IP17  • KM17  • LI17  • LM17  • MA17  • MD17  • MS17  • TE17  • UK17  
BN18  • DA18  • DM18  • EE18  • ID18  • IP18  • KM18  • LA18  • LM18  • MA18  • TP18  • UK18  
BN19  • DA19  • DM19  • EE19  • ID19  • IP19  • KM19  • LM19  • MA19  • MD19  • TP19  • UK19  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas
Dienas
TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8
Pirmdiena
Jaunais pamatsaraksts
no 2020.gada 13.aprīļa līdz 2020.gada 17.aprīlim
Pārst.     BB17  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     BE16  
1 Lietvedība un tāmēšana P.v.k.304-I.Oša
2 Ēku inženieriekārtas P.v.k.304-I.Oša
3 Sports L.Banka
4 Lietišķā saskarsme un vadības pamati P.221-J.Plendišķe
 
Pārst.     BN16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     BN17  
1 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Patstāvīgie darbi latviešu valoda G.Jēgere
3 Patstāvīgie darbi latviešu valoda G.Jēgere
4 Patstāvīgie darbi latviešu valoda G.Jēgere
 
Pārst.     BN18  
1 Rasēšana C.209-D.Turciņa
2 Rasēšana C.209-D.Turciņa
3 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
4 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
 
Pārst.     BN19  
1 Fizika C.401-M.Vītola
2 Fizika C.401-M.Vītola
3 Ķīmija C.206-I.Eglīte
4 Ķīmija C.206-I.Eglīte
 
Pārst.     DA18  
1 Matemātika C.410-D.Brakša
2 Matemātika C.410-D.Brakša
3 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
4 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
 
Pārst.     DA19  
1 Ķīmija C.206-I.Eglīte
2 Ķīmija C.206-I.Eglīte
3 Matemātika C.304-D.Brakša
4 Matemātika C.304-D.Brakša
 
Pārst.     DM18  
1 Matemātika C.410-D.Brakša
2 Matemātika C.410-D.Brakša
3 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
4 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
 
Pārst.     DM19  
1 Ķīmija C.206-I.Eglīte
2 Ķīmija C.206-I.Eglīte
3 Matemātika C.304-D.Brakša
4 Matemātika C.304-D.Brakša
 
Pārst.     EE16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     EE17  
1 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Patstāvīgie darbi latviešu valoda G.Jēgere
3 Patstāvīgie darbi latviešu valoda G.Jēgere
4 Patstāvīgie darbi latviešu valoda G.Jēgere
 
Pārst.     EE18  
1 Elektrotehnikas pamati C.110-A.Tūtere
2 Elektrotehnikas pamati C.110-A.Tūtere
3 Elektrotehnikas pamati C.110-A.Tūtere
4 Elektrotehnikas pamati C.110-A.Tūtere
 
Pārst.     EE19  
1 Patstāvīgie darbi latviešu valoda G.Jēgere
2 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
3 Fizika C.401-M.Vītola
4 Fizika C.401-M.Vītola
 
Pārst.     ID17  
1 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
2 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
3 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
4 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
 
Pārst.     ID18  
1 Fizika P.209-R.Lazdiņš
2 Fizika P.209-R.Lazdiņš
3 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
4 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
 
Pārst.     ID19  
1 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas P.416-J.Brakšs
2 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas P.416-J.Brakšs
3 Fizika P.223-D.Andersone
4 Fizika P.223-D.Andersone
 
Pārst.     IDa16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     IDb16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     IP17  
1 Sistēmu programmēšana a P.419-V.Bartuševics
2 Sistēmu programmēšana a P.419-V.Bartuševics
3 Sistēmu programmēšana a P.419-V.Bartuševics
4 Sistēmu programmēšana a P.419-V.Bartuševics
 
Pārst.     IP18  
1 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
2 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
3 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
4 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
 
Pārst.     IP19  
1 Angļu valoda-1/Informātika-2 C.306-T.Stālmane/C.410-N.Bumbiere
2 Angļu valoda-1/Informātika-2 C.306-T.Stālmane/C.410-N.Bumbiere
3 Angļu valoda-2/Informātika-1 C.306-T.Stālmane/C.410-N.Bumbiere
4 Angļu valoda-2/Informātika-1 C.306-T.Stālmane/C.410-N.Bumbiere
 
Pārst.     KM16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     KM17  
1 Kokapstrādes darbmašīnas C.darbnīcas-A.Kokle
2 Kokapstrādes darbmašīnas C.darbnīcas-A.Kokle
3 Galdnieka darbu tehnoloģija C.darbnīcas-A.Šimanajevs
4 Galdnieka darbu tehnoloģija C.darbnīcas-A.Šimanajevs
 
Pārst.     KM18  
1 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
2 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
3 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
4 Praktiskās mācības C.darbnīcas-M.Jurciņš
 
Pārst.     KM19  
1 Patstāvīgie darbi fizikā M.Vītola
2 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
3 Fizika C.401-M.Vītola
4 Fizika C.401-M.Vītola
 
Pārst.     LA18  
1 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
2 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
3 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
4 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
 
Pārst.     LI16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     LI17  
1 Lopkopība P.v.k.219-M.Skotele
2 Lopkopība P.v.k.219-M.Skotele
3 Lopkopība P.v.k.219-M.Skotele
4 Lopkopība P.v.k.219-M.Skotele
 
Pārst.     LM16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     LM17  
1 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
2 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
3 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
4 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
 
Pārst.     LM18  
1 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
2 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
3 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
4 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
 
Pārst.     LM19  
1 Remonta pamati-1/Informātika-2 P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa/P.410-Z.Dubova
2 Remonta pamati-1/Informātika-2 P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa/P.410-Z.Dubova
3 Remonta pamati-2/Informātika-1 P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa/P.410-Z.Dubova
4 Remonta pamati-2/Informātika-1 P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa/P.410-Z.Dubova
 
Pārst.     MA16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     MA17  
1 Motoru remonts P.004-R.Rusmanis
2 Motoru remonts P.004-R.Rusmanis
3 Automobiļu šasijas remonts b P.v.k.308-E.Salmiņš
4 Automobiļu šasijas remonts b P.v.k.308-E.Salmiņš
 
Pārst.     MA18  
1 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
2 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
3 Fizika-T P.209-R.Lazdiņš
4 Fizika-T P.209-R.Lazdiņš
 
Pārst.     MA19  
1 Fizika-T P.223-D.Andersone
2 Fizika-T P.223-D.Andersone
3 Angļu valoda-2/Virsbūves detaļu remonta pamati-1 P.312-T.Stjopkina/P.apkop.punkts-J.Broks
4 Angļu valoda-1/Virsbūves detaļu remonta pamati-2 P.307-S.Ganiņa/P.apkop.punkts-J.Broks
 
Pārst.     MD17  
1 Matemātika P.304-V.Pērkone
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Automobiļa elektroiekārtu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
4 Automobiļa elektroiekārtu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
 
Pārst.     MD19  
1 Elektrotehnikas un elektronikas pamati P.008-A.Dedumets
2 Elektrotehnikas un elektronikas pamati P.008-A.Dedumets
3 Automobiļu uzbūves pamati-T P.004-R.Rusmanis
4 Automobiļu uzbūves pamati-T P.004-R.Rusmanis
 
Pārst.     ME16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     MS16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     MS17  
1 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
2 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
3 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
4 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
 
Pārst.     TE16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     TE17  
1 Profesionālā angļu valoda P.310-A.Ronis
2 Profesionālā angļu valoda P.310-A.Ronis
3 Uzskaite un atskaite P.v.k.307-D.Stīpniece
4 Uzskaite un atskaite P.v.k.307-D.Stīpniece
 
Pārst.     TP18  
1 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
2 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
3 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
4 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
 
Pārst.     TP19  
1 Paškontroles sistēma ēdināšanas uzņēmumā P.v.k.307-D.Stīpniece
2 Paškontroles sistēma ēdināšanas uzņēmumā P.v.k.307-D.Stīpniece
3 Matemātika P.304-V.Pērkone
4 Sports L.Banka
 
Pārst.     UK16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     UK17  
1 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
2 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
3 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
4 Patstāvīgie darbi latviešu valoda D.Gabriša
 
Pārst.     UK18  
1 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
2 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
3 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
4 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
 
Pārst.     UK19  
1 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
2 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
3 Dokumentēšana P.407-M.Eihentāle
4 Sports L.Banka
 
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns