PT Time Uz jauno versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16  • BN16  • EE16  • IDa16  • IDb16  • KM16  • LI16  • LM16  • MA16  • ME16  • MS16  • TE16  • UK16  
BB17  • BN17  • EE17  • ID17  • IP17  • KM17  • LI17  • LM17  • MA17  • MD17  • MS17  • TE17  • UK17  
BN18  • DA18  • DM18  • EE18  • ID18  • IP18  • KM18  • LA18  • LM18  • MA18  • TP18  • UK18  
BN19  • DA19  • DM19  • EE19  • ID19  • IP19  • KM19  • LM19  • MA19  • MD19  • TP19  • UK19  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas
Dienas
TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8
Trešdiena
Jaunais pamatsaraksts
no 2020.gada 1.jūnija līdz 2020.gada 5.jūnijam
Pārst.     BB17  
1 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
2 Pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
3 Audzināšana P.221-J.Plendišķe
4 Konsultācija eksāmenam būvdarbu tehnoloģijas pamati P.v.k.304-I.Oša
 
Pārst.     BE16  
1 Ģeodēziskie darbi būvniecībā P.v.k.304-I.Oša
2 Ģeodēziskie darbi būvniecībā P.v.k.304-I.Oša
3 Ģeodēziskie darbi būvniecībā P.v.k.304-I.Oša
4 Sports L.Banka
 
Pārst.     BN16  
1 Kvalifikācijas prakses aizstāvēšana A.Kokle/A.Šimanajevs/L.Šķēle
 
Pārst.     BN17  
1 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības A.Kokle
2 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības A.Kokle
3 Patstāvīgie darbi matemātika Z.Medne
 
Pārst.     BN18  
1 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
2 Literatūra C.305-G.Jēgere
3 Sports K.Puriņa
4 Konsultācija eksāmenam rasēšana C.209-D.Turciņa
5 Audzinātāja stunda C.301-L.Šķēle
 
Pārst.     BN19  
2 Sports K.Puriņa
3 Valodas un kultūras izpratne un izpausmes C.305-G.Jēgere
4 Valodas un kultūras izpratne un izpausmes C.305-G.Jēgere
5 Informātika-2 C.410-N.Bumbiere
 
Pārst.     DA18  
1 Praktiskās mācības šūšanas tehnoloģija C.darbnīcas- S.Jonāse
2 Praktiskās mācības šūšanas tehnoloģija C.darbnīcas- S.Jonāse
3 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības šūšanas tehnoloģija S.Jonāse
4 Konsultācija eksāmenam konstruēšana un modelēšana C.darbnīcas- S.Jonāse
5 Audzinātāja stunda C.201-D.Tarasova
 
Pārst.     DA19  
1 Praktiskās mācības darbs materiālā C.darbnīcas-I.Brokane
2 Praktiskās mācības darbs materiālā C.darbnīcas-I.Brokane
3 Praktiskās mācības darbs materiālā C.darbnīcas-I.Brokane
4 Praktiskās mācības darbs materiālā C.darbnīcas-I.Brokane
 
Pārst.     DM18  
1 Praktiskās mācības kokapstrāde C.darbnīcas-M.Jurciņš
2 Praktiskās mācības kokapstrāde C.darbnīcas-M.Jurciņš
3 Praktiskās mācības kokapstrāde C.darbnīcas-M.Jurciņš
4 Praktiskās mācības kokapstrāde C.darbnīcas-M.Jurciņš
5 Audzinātāja stunda C.201-D.Tarasova
 
Pārst.     DM19  
2 Praktiskās mācības kokapstrāde-2 C.darbnīcas-A.Kokle
3 Praktiskās mācības kokapstrāde-2 C.darbnīcas-A.Kokle
4 Praktiskās mācības kokapstrāde-2 C.darbnīcas-A.Kokle
5 Praktiskās mācības kokapstrāde-2 C.darbnīcas-A.Kokle
 
Pārst.     EE16  
1 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības uzņēmumā A.Spruģevics
2 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības uzņēmumā A.Spruģevics
3 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības uzņēmumā A.Spruģevics
4 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības uzņēmumā A.Spruģevics
 
Pārst.     EE17  
1 Praktiskās mācības uzņēmumā A.Spruģevics
2 Praktiskās mācības uzņēmumā A.Spruģevics
3 Praktiskās mācības uzņēmumā A.Spruģevics
4 Praktiskās mācības uzņēmumā A.Spruģevics
 
Pārst.     EE18  
1 Patstāvīgie darbi matemātika D.Brakša
2 Sabiedrības un cilvēka drošība C.201-J.Urtāns
3 Sabiedrības un cilvēka drošība C.201-J.Urtāns
4 Rasēšana un automatizētā projektēšana C.301-L.Šķēle
5 Audzinātāja stunda C.zāle-K.Puriņa
 
Pārst.     EE19  
1 Elektrotehnikas pamati un elektriskie mērījumi pr. C.110-A.Spruģevics
2 Elektrotehnikas pamati un elektriskie mērījumi pr. C.110-A.Spruģevics
3 Elektrotehnikas pamati un elektriskie mērījumi pr. C.110-A.Spruģevics
4 Elektrotehnikas pamati un elektriskie mērījumi pr. C.110-A.Spruģevics
 
Pārst.     ID17  
1 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
2 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
3 Matemātika P.306-D.Freimane
4 Patstāvīgie darbi biroja tehnikas apkope un remonts J.Brakšs
 
Pārst.     ID18  
2 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture A.Kalnietis
3 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
4 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
5 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
 
Pārst.     ID19  
1 Eksāmens vienkāršu algoritmu izstrāde P.413-I.Simkeviča
2 Eksāmens vienkāršu algoritmu izstrāde P.413-I.Simkeviča
3 Eksāmens vienkāršu algoritmu izstrāde P.413-I.Simkeviča
4 Eksāmens vienkāršu algoritmu izstrāde P.413-I.Simkeviča
 
Pārst.     IDa16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     IDb16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     IP17  
1 Sistēmu programmēšana C.203- A.Tamanis
2 Sistēmu programmēšana C.203- A.Tamanis
3 Matemātika P.306-D.Freimane
4 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
 
Pārst.     IP18  
1 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
2 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
3 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
4 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
5 Audzinātāja stunda C.zāle-K.Puriņa
3 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
Pārst.     IP19  
1 Preču un pakalpojumu izvēle EIKT infrastruktūras izveidei-T C.410-N.Bumbiere
2 Preču un pakalpojumu izvēle EIKT infrastruktūras izveidei-T C.410-N.Bumbiere
3 Preču un pakalpojumu izvēle EIKT infrastruktūras izveidei-T C.410-N.Bumbiere
4 Preču un pakalpojumu izvēle EIKT infrastruktūras izveidei-T C.410-N.Bumbiere
5 Audzinātāja stunda C.401-M.Vītola
 
Pārst.     KM16  
1 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības M.Jurciņš
2 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības M.Jurciņš
3 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības M.Jurciņš
4 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības M.Jurciņš
 
Pārst.     KM17  
1 Literatūra C.305-G.Jēgere
2 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
3 Ekonomika C.206-M.Dambītis
4 Ekonomika C.206-M.Dambītis
 
Pārst.     KM18  
1 Patstāvīgie darbi matemātika Z.Medne
2 Patstāvīgie darbi matemātika Z.Medne
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stālmane
4 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stālmane
5 Audzinātāja stunda C.209-D.Turciņa
 
Pārst.     KM19  
2 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Šimanajevs
3 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Šimanajevs
4 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Šimanajevs
5 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Šimanajevs
 
Pārst.     LA18  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     LI16  
1 Kvalifikācijas prakses aizstāvēšana L.Ozolante/S.Audere/V.Kriškalns
 
Pārst.     LI17  
1 Mežsaimniecības un būvniecības pamati a P.v.k.208-B.Nebare
2 Mežsaimniecības un būvniecības pamati a P.v.k.208-B.Nebare
3 Matemātika P.304-V.Pērkone
4 Matemātika P.304-V.Pērkone
 
Pārst.     LM16  
1 Spēkratu hidraulisko un pneimatisko sistēmu remonts P.v.k.308-E.Salmiņš
2 Spēkratu hidraulisko un pneimatisko sistēmu remonts P.v.k.308-E.Salmiņš
3 Spēkratu hidraulisko un pneimatisko sistēmu remonts P.v.k.308-E.Salmiņš
4 Sports L.Banka
5 Audzinātāja stunda P.v.k.215-S.Audere
 
Pārst.     LM17  
1 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
2 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
3 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
4 Patstāvīgie darbi lauksaimniecības tehnikas apkalpošana un remonts V.Kriškalns
5 Audzinātāja stunda P.319-A.Kalnietis
 
Pārst.     LM18  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     LM19  
1 Angļu valoda-1 P.307-S.Ganiņa
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Sports L.Banka
4 Angļu valoda-2 P.307-S.Ganiņa
5 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
 
Pārst.     MA16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     MA17  
1 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
2 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
3 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
4 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
 
Pārst.     MA18  
1 Patstāvīgie darbi latviešu valoda D.Gabriša
2 Patstāvīgie darbi latviešu valoda D.Gabriša
3 Patstāvīgie darbi latviešu valoda D.Gabriša
4 Patstāvīgie darbi matemātika D.Freimane
 
Pārst.     MA19  
1 Virsbūves detaļu remonta pamati-1/Remonta pamati-2 P.apkop.punkts-J.Broks/P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
2 Virsbūves detaļu remonta pamati-1/Informātika-2 P.apkop.punkts-J.Broks/P.410-Z.Dubova
3 Virsbūves detaļu remonta pamati-2/Informātika-1 P.apkop.punkts-J.Broks/P.410-Z.Dubova
4 Virsbūves detaļu remonta pamati-2/Remonta pamati-1 P.apkop.punkts-J.Broks/P.atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
 
Pārst.     MD17  
1 Transmisijas vadības sistēmu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
2 Transmisijas vadības sistēmu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
3 Transmisijas vadības sistēmu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
4 Transmisijas vadības sistēmu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
 
Pārst.     MD19  
1 Matemātika P.306-D.Freimane
2 Sports E.Dzudzilo
3 Fizika P.209-R.Lazdiņš
4 Fizika P.209-R.Lazdiņš
 
Pārst.     ME16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     MS16  
1 Patstāvīgie darbi spēkratu remonta organizācija J.Broks
2 Elektronisko vadības sistēmu diagnostika un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
3 Elektronisko vadības sistēmu diagnostika un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
4 Sports L.Banka
5 Audzinātāja stunda P.v.k.215-S.Audere
 
Pārst.     MS17  
1 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
2 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
3 Spēkratu transmisijas un gaitas iekārtu remonts P.019-S.Ķezis
4 Spēkratu elektroiekārtu remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
 
Pārst.     TE16  
1 Konditorejas izstrādājumu gatavošana P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
2 Konditorejas izstrādājumu gatavošana P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
3 Patstāvīgie darbi konditorejas izstrādājumu gatavošana D.Zelča−Ločmele
4 Patstāvīgie darbi konditorejas izstrādājumu gatavošana D.Zelča−Ločmele
 
Pārst.     TE17  
1 Patstāvīgie darbi literatūra D.Gabriša
2 Patstāvīgie darbi literatūra D.Gabriša
3 Patstāvīgie darbi literatūra D.Gabriša
4 Patstāvīgie darbi literatūra D.Gabriša
 
Pārst.     TP18  
1 Fizika P.209-R.Lazdiņš
2 Fizika P.209-R.Lazdiņš
3 Literatūra P.215-L.Sudraba
4 Literatūra P.215-L.Sudraba
 
Pārst.     TP19  
2 Sports L.Banka
3 Ēdienu gatavošana P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
4 Ēdienu gatavošana P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
5 Ēdienu gatavošana P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
 
Pārst.     UK16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     UK17  
1 Patstāvīgie darbi latviešu valoda D.Gabriša
2 Patstāvīgie darbi latviešu valoda D.Gabriša
3 Matemātika P.304-V.Pērkone
4 Matemātika P.304-V.Pērkone
 
Pārst.     UK18  
1 Patstāvīgie darbi matemātika D.Brakša
2 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
3 Literatūra P.215-L.Sudraba
4 Literatūra P.215-L.Sudraba
 
Pārst.     UK19  
1 Organizācijas darbības pamatprocesi P.407-M.Eihentāle
2 Sports L.Banka
3 Organizācijas darbības pamatprocesi P.407-M.Eihentāle
4 Organizācijas darbības pamatprocesi P.407-M.Eihentāle
 
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns