PT Time Uz jauno versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A15  • BJ15  • BN15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BRk16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • ML16  • MS16  • S16  
A17  • AD17  • BRk17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Aa18  • Ab18  • Av18  • D18  • E18  • L18  • M18  • P18  • S18  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas
Dienas
TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6 • ADt18-8 • ADt19-1
Ceturtdiena
Jaunais pamatsaraksts
no .gada 0. līdz .gada 0.
Pārst.     A15   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     A17   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Praktiskās mācības uzņēmumā
2 Praktiskās mācības uzņēmumā
3 Praktiskās mācības uzņēmumā
4 Praktiskās mācības uzņēmumā
 
Pārst.     Aa16   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Matemātika 304-V.Pērkone
2 Elektronisko sistēmu remonta pamati 131-A.Dedumets
3 Elektronisko sistēmu remonta pamati 131-A.Dedumets
4 Rasēšana 421-Ģ.Sukurs
5 Audzinātāja stunda 126-I.Eglīte
 
Pārst.     Aa18   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Virsbūves detaļu remonta pamati-1 apkop.punkts-J.Broks
2 Virsbūves detaļu remonta pamati-1 apkop.punkts-J.Broks
3 Rasēšanas pamati 421-Ģ.Sukurs
4 Virsbūves detaļu remonta pamati apkop.punkts-J.Broks
5 Audzinātāja stunda 215-K.Rebinova
 
Pārst.     Ab16   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Rasēšana 421-Ģ.Sukurs
2 Elektronisko sistēmu remonta pamati A.Dedumets
3 Elektronisko sistēmu remonta pamati A.Dedumets
4 Konsultācijas latviešu valodas CE 215-L.Sudraba
5 Audzinātāja stunda 136-P.Sukaruka
 
Pārst.     Ab18   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Remonta pamati-1 atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
2 Remonta pamati-1 atslēdzn.darbn.-A.Lapsa
3 Demontāža un montāža-1 v.k.308-E.Salmiņš
4 Demontāža un montāža-1 v.k.308-E.Salmiņš
5 Audzinātāja stunda 215-L.Sudraba
 
Pārst.     AD17   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Praktiskās mācības uzņēmumā
2 Praktiskās mācības uzņēmumā
3 Praktiskās mācības uzņēmumā
4 Praktiskās mācības uzņēmumā
 
Pārst.     AE16   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Patstāvīgie darbi
2 Patstāvīgie darbi
3 Patstāvīgie darbi
4 Patstāvīgie darbi
 
Pārst.     Av18   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Praktiskās mācības uzņēmumā
2 Praktiskās mācības uzņēmumā
3 Praktiskās mācības uzņēmumā
4 Praktiskās mācības uzņēmumā
 
Pārst.     BJ15   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     BN15   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     BRk16   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Darba tiesības 413-Z.Dubova
2 Elektronikas pamati 209-I.Pavelko
3 Matemātika 304-V.Pērkone
4 Sports L.Banka
5 Audzinātāja stunda 221-J.Purviņa
 
Pārst.     BRk17   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Praktiskās mācības uzņēmumā
2 Praktiskās mācības uzņēmumā
3 Praktiskās mācības uzņēmumā
4 Praktiskās mācības uzņēmumā
 
Pārst.     BT15   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     BT16   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Matemātika 318-D.Brakša
2 Matemātika 318-D.Brakša
3 Patstāvīgie darbi
4 Patstāvīgie darbi
 
Pārst.     D15   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     D17   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 EIKT drošības politikas veidošana 419-Z.Dubova
2 EIKT drošības politikas veidošana 419-Z.Dubova
3 EIKT drošības politikas veidošana 413-Z.Dubova
4 Patstāvīgie darbi angļu valoda A.Ronis
 
Pārst.     D18   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Datortehnikas komplektēšana un montāža-T 412-J.Brakšs
2 Datortehnikas komplektēšana un montāža-T 412-J.Brakšs
3 Datortehnikas komplektēšana un montāža-1 412-J.Brakšs
4 Datortehnikas komplektēšana un montāža-2 412-J.Brakšs
5 Audzinātāja stunda 410-Z.Dubova
 
Pārst.     Da16   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Datortīkli 409-J.Joksts
2 Datortīkli 409-J.Joksts
3 Konsultācijas matemātika CE 306-D.Freimane
4 Konsultācijas latviešu valodas CE 217-D.Gabriša
5 Audzinātāja stunda v.k.211-M.Bambe
 
Pārst.     Db16   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Matemātika 306-D.Freimane
2 Konsultācijas latviešu valodas CE 217-D.Gabriša
3 Datortīkli 409-J.Joksts
4 Datortīkli 409-J.Joksts
5 Audzinātāja stunda 310-L.Banka
 
Pārst.     E15   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     E16   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Matemātika 318-D.Brakša
2 Matemātika 318-D.Brakša
3 Patstāvīgie darbi
4 Patstāvīgie darbi
 
Pārst.     E17   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Datorizētās programmas ēdināšanā 410-I.Mālniece
2 Datorizētās programmas ēdināšanā 410-I.Mālniece
3 Latviešu valoda 217-D.Gabriša
4 Fizika-T 209-I.Pavelko
5 Audzinātāja stunda D.Stīpniece
1 Konsultācijas eksāmenam datorizētās programmas ēdināšanā v.k.105-I.Mālniece
2 Konsultācijas eksāmenam datorizētās programmas ēdināšanā v.k.105-I.Mālniece
3 Konsultācijas eksāmenam tehnoloģiskās dokumentācijas izstrādāšana v.k.307-D.Stīpniece
4 Konsultācijas eksāmenam tehnoloģiskās dokumentācijas izstrādāšana v.k.307-D.Stīpniece
Pārst.     E18   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Krievu valoda 315-J.Bražena
2 Ķīmija 126-I.Eglīte
3 Krievu valoda 315-J.Bražena
4 Ķīmija 126-I.Eglīte
5 Audzinātāja stunda v.k.109-D.Zelča-Ločmele
 
Pārst.     L15   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     L16   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Konsultācijas latviešu valodas CE 215-L.Sudraba
2 Matemātika 304-V.Pērkone
3 Sports L.Banka
4 Matemātika 304-V.Pērkone
 
Pārst.     L17   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Patstāvīgie darbi literatūra D.Gabriša
2 Patstāvīgie darbi literatūra D.Gabriša
3 Patstāvīgie darbi latviešu valoda D.Gabriša
4 Patstāvīgie darbi latviešu valoda D.Gabriša
 
Pārst.     L18   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
2 Fizika 212-J.Čeksters
3 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
4 Informātika 414-N.Bumbiere
5 Audzinātāja stunda 309-S.Grava
 
Pārst.     M15   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     M18   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Fizika 223-J.Čeksters
2 Rasēšanas pamati 421-Ģ.Sukurs
3 Fizika 223-J.Čeksters
4 Fizika 223-J.Čeksters
5 Audzinātāja stunda 309-S.Grava
 
Pārst.     ML16   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Agroķīmija v.k.215-S.Audere
2 Agroķīmija v.k.215-S.Audere
3 Konsultācijas latviešu valodas CE 215-L.Sudraba
4 Patstāvīgie darbi latviešu valoda L.Sudraba
5 Audzinātāja stunda v.k.215-S.Audere
 
Pārst.     ML17   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Praktiskās mācības uzņēmumā
2 Praktiskās mācības uzņēmumā
3 Praktiskās mācības uzņēmumā
4 Praktiskās mācības uzņēmumā
 
Pārst.     MS16   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Motoru remonts 004-R.Rusmanis
2 Motoru remonts 004-R.Rusmanis
3 Konsultācijas latviešu valodas CE 215-L.Sudraba
4 Patstāvīgie darbi latviešu valoda L.Sudraba
5 Audzinātāja stunda v.k.215-S.Audere
 
Pārst.     MS17   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Praktiskās mācības uzņēmumā
2 Praktiskās mācības uzņēmumā
3 Praktiskās mācības uzņēmumā
4 Praktiskās mācības uzņēmumā
 
Pārst.     P17   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Sistēmu programmēšana-1 413-I.Simkeviča
2 Sistēmu programmēšana-1 413-I.Simkeviča
3 Sistēmu programmēšana-1 413-I.Simkeviča
4 Sistēmu programmēšana-1 413-I.Simkeviča
 
Pārst.     P18   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Sistēmu programmēšana-1 413-I.Simkeviča
2 Sistēmu programmēšana-1 413-I.Simkeviča
3 Sistēmu programmēšana-1 413-I.Simkeviča
4 Sistēmu programmēšana-1 413-I.Simkeviča
5 Audzinātāja stunda 410-Z.Dubova
 
Pārst.     S15   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     S16   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Konsultācijas latviešu valodas CE 215-L.Sudraba
2 Matemātika 304-V.Pērkone
3 Sports L.Banka
4 Matemātika 304-V.Pērkone
 
Pārst.     S17   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Datormācība 414-N.Bumbiere
2 Datormācība 414-N.Bumbiere
3 Datormācība 414-N.Bumbiere
4 Angļu valoda S.Ganiņa
 
Pārst.     S18   Izmaiņas - 23.maijs 2019.
1 Biroja darba organizācija 407-M.Eihentāle
2 Krievu valoda 315-J.Bražena
3 Biroja darba organizācija 407-M.Eihentāle
4 "Lietišķo rakstu valoda, stilistika" 136-D.Birzniece
5 Audzinātāja stunda v.k.109-D.Zelča-Ločmele
 
http://pt.edu.lv