PT Time Uz jauno versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16  • BN16  • EE16  • IDa16  • IDb16  • KM16  • LI16  • LM16  • MA16  • ME16  • MS16  • TE16  • UK16  
BB17  • BN17  • EE17  • ID17  • IP17  • KM17  • LI17  • LM17  • MA17  • MD17  • MS17  • TE17  • UK17  
BN18  • DA18  • DM18  • EE18  • ID18  • IP18  • KM18  • LA18  • LM18  • MA18  • TP18  • UK18  
BN19  • DA19  • DM19  • EE19  • ID19  • IP19  • KM19  • LM19  • MA19  • MD19  • TP19  • UK19  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas
Dienas
TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8
Ceturtdiena
Jaunais pamatsaraksts
no 2020.gada 1.jūnija līdz 2020.gada 5.jūnijam
Pārst.     BB17  
NAV DATU!
 
Pārst.     BE16  
1 Ģeodēziskie darbi būvniecībā P.v.k.304-I.Oša
2 Ģeodēziskie darbi būvniecībā P.v.k.304-I.Oša
3 Ģeodēziskie darbi būvniecībā P.v.k.304-I.Oša
4 Sports L.Banka
 
Pārst.     BN16  
1 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības A.Kokle
2 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības A.Kokle
3 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības A.Kokle
4 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības A.Kokle
 
Pārst.     BN17  
4 Patstāvīgie darbi matemātika Z.Medne
5 Audzinātāja stunda C.305-G.Jēgere
 
Pārst.     BN18  
1 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
2 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
3 Literatūra C.305-G.Jēgere
4 Literatūra C.305-G.Jēgere
 
Pārst.     BN19  
1 Valodas un kultūras izpratne un izpausmes C.305-G.Jēgere
2 Valodas un kultūras izpratne un izpausmes C.305-G.Jēgere
3 Patstāvīgie darbi fizika M.Vītola
4 Patstāvīgie darbi fizika M.Vītola
5 Audzinātāja stunda C.301-L.Šķēle
 
Pārst.     DA18  
1 Praktiskās mācības darbs materiālā C.darbnīcas- I.Brokane
2 Praktiskās mācības darbs materiālā C.darbnīcas- I.Brokane
3 Praktiskās mācības darbs materiālā C.darbnīcas- I.Brokane
4 Praktiskās mācības darbs materiālā C.darbnīcas- I.Brokane
 
Pārst.     DA19  
1 Praktiskās mācības šūšanas tehnoloģija C.darbnīcas-G.Garkalne
2 Praktiskās mācības šūšanas tehnoloģija C.darbnīcas-G.Garkalne
3 Praktiskās mācības šūšanas tehnoloģija C.darbnīcas-G.Garkalne
4 Praktiskās mācības šūšanas tehnoloģija C.darbnīcas-G.Garkalne
5 Audzinātāja stunda C.105-D.Tarasova
 
Pārst.     DM18  
1 Praktiskās mācības kokapstrāde C.darbnīcas-M.Jurciņš
2 Praktiskās mācības kokapstrāde C.darbnīcas-M.Jurciņš
3 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības kokapstrāde M.Jurciņš
4 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības kokapstrāde M.Jurciņš
 
Pārst.     DM19  
1 Praktiskās mācības kokapstrāde-2 C.darbnīcas-A.Kokle
2 Praktiskās mācības kokapstrāde-2 C.darbnīcas-A.Kokle
3 Praktiskās mācības kokapstrāde-2 C.darbnīcas-A.Kokle
4 Praktiskās mācības kokapstrāde-2 C.darbnīcas-A.Kokle
5 Audzinātāja stunda C.105-D.Tarasova
 
Pārst.     EE16  
1 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības uzņēmumā A.Spruģevics
2 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības uzņēmumā A.Spruģevics
3 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības uzņēmumā A.Spruģevics
4 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības uzņēmumā A.Spruģevics
 
Pārst.     EE17  
1 Praktiskās mācības uzņēmumā A.Spruģevics
2 Praktiskās mācības uzņēmumā A.Spruģevics
3 Praktiskās mācības uzņēmumā A.Spruģevics
4 Patstāvīgie darbi matemātika Z.Medne
5 Audzinātāja stunda C.305-G.Jēgere
 
Pārst.     EE18  
1 Rasēšana un automatizētā projektēšana C.301-L.Šķēle
2 Rasēšana un automatizētā projektēšana C.301-L.Šķēle
3 Sports K.Puriņa
4 Patstāvīgie darbi matemātika D.Brakša
 
Pārst.     EE19  
1 Elektrotehnikas pamati un elektriskie mērījumi pr. C.110-A.Spruģevics
2 Elektrotehnikas pamati un elektriskie mērījumi pr. C.110-A.Spruģevics
3 Elektrotehnikas pamati un elektriskie mērījumi pr. C.110-A.Spruģevics
4 Elektrotehnikas pamati un elektriskie mērījumi pr. C.110-A.Spruģevics
5 Audzinātāja stunda K.Puriņa
 
Pārst.     ID17  
1 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
2 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
3 Patstāvīgie darbi lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana S.Iesmiņš
4 Patstāvīgie darbi serveru izvēle un uzstādīšana A.Ļubinskis
5 Audzinātāja stunda P.413-I.Simkeviča
 
Pārst.     ID18  
2 Patstāvīgie darbi lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana S.Iesmiņš
3 Patstāvīgie darbi lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana S.Iesmiņš
4 Patstāvīgie darbi lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana S.Iesmiņš
5 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
 
Pārst.     ID19  
1 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
2 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
3 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
4 Fizika P.223-D.Andersone
5 Audzinātāja stunda P.v.k.211-M.Bambe
 
Pārst.     IDa16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     IDb16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     IP17  
1 Sistēmu programmēšana C.203- A.Tamanis
2 Datu bāzu programmēšana a P.419-V.Bartuševics
3 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
4 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
5 Audzinātāja stunda P.413-I.Simkeviča
 
Pārst.     IP18  
1 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
2 Sistēmu programmēšana C.203-A.Tamanis
3 Sports K.Puriņa
 
Pārst.     IP19  
3 Sistēmu programmēšana-pr C.203- A.Tamanis
4 Sistēmu programmēšana-pr C.203- A.Tamanis
5 Sistēmu programmēšana-pr C.203- A.Tamanis
 
Pārst.     KM16  
1 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības M.Jurciņš
2 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības M.Jurciņš
3 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības M.Jurciņš
4 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības M.Jurciņš
5 Audzinātāja stunda C.304-Z.Medne
 
Pārst.     KM17  
1 Patstāvīgie darbi latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Patstāvīgie darbi ekonomika M.Dambītis
3 Patstāvīgie darbi ekonomika M.Dambītis
4 Patstāvīgie darbi ekonomika M.Dambītis
5 Audzinātāja stunda C.401-M.Vītola
 
Pārst.     KM18  
2 Patstāvīgie darbi krievu valoda D.Tarasova
3 Patstāvīgie darbi krievu valoda D.Tarasova
4 Patstāvīgie darbi krievu valoda D.Tarasova
5 Galdnieka darbu tehnoloģija C.darbnīcas-A.Šimanajevs
 
Pārst.     KM19  
1 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Šimanajevs
2 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Šimanajevs
3 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Šimanajevs
4 Praktiskās mācības C.darbnīcas-A.Šimanajevs
5 Audzinātāja stunda K.Puriņa
 
Pārst.     LA18  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     LI16  
1 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
2 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
3 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
4 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
5 Audzinātāja stunda P.v.k.212-L.Ozolante
 
Pārst.     LI17  
1 Sports L.Banka
2 Sports L.Banka
3 Mežsaimniecības un būvniecības pamati a P.v.k.208-B.Nebare
4 Mežsaimniecības un būvniecības pamati a P.v.k.208-B.Nebare
5 Audzinātāja stunda P.414-N.Bumbiere
 
Pārst.     LM16  
1 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
2 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
3 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
4 Precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas P.412-G.Bērziņš
 
Pārst.     LM17  
1 Patstāvīgie darbi lauksaimniecības tehnikas apkalpošana un remonts V.Kriškalns
2 Lauksaimniecības tehnikas apkalpošana un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
3 Patstāvīgie darbi matemātika V.Pērkone
4 Patstāvīgie darbi matemātika V.Pērkone
5 Audzinātāja stunda P.319-A.Kalnietis
 
Pārst.     LM18  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     LM19  
1 Demontāža un montāža-1/Angļu valoda-2 P.v.k.308-E.Salmiņš/P.307-S.Ganiņa
2 Fizika-2/Demontāža un montāža-1 P.223-D.Andersone/P.v.k.308-E.Salmiņš
3 Fizika-1/Demontāža un montāža-2 P.223-D.Andersone/P.v.k.308-E.Salmiņš
4 Demontāža un montāža-2/Angļu valoda-1 P.v.k.308-E.Salmiņš/P.307-S.Ganiņa
5 Audzinātāja stunda P.131-L.Banka
 
Pārst.     MA16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     MA17  
1 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
2 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
3 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
4 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
5 Audzinātāja stunda P.318-D.Brakša
 
Pārst.     MA18  
1 Patstāvīgie darbi literatūra D.Gabriša
2 Patstāvīgie darbi literatūra D.Gabriša
3 Patstāvīgie darbi literatūra D.Gabriša
4 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture A.Kalnietis
5 Audzinātāja stunda P.221-K.Rebinova
 
Pārst.     MA19  
1 Virsbūves detaļu remonta pamati-T P.apkop.punkts-J.Broks
2 Virsbūves detaļu remonta pamati-T P.apkop.punkts-J.Broks
3 Automobiļu tehniskā apkope un remonts P.021-A.Šops
4 Automobiļu tehniskā apkope un remonts P.021-A.Šops
5 Audzinātāja stunda P.304-V.Pērkone
 
Pārst.     MD17  
1 Automobiļu elektroiekārtu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
2 Automobiļu elektroiekārtu diagnostika un remonts P.008-A.Dedumets
3 Patstāvīgie darbi automobiļu elektroiekārtu diagnostika un remonts A.Dedumets
4 Patstāvīgie darbi automobiļu elektroiekārtu diagnostika un remonts A.Dedumets
5 Audzinātāja stunda P.312-T.Stjopkina
 
Pārst.     MD19  
1 Automobiļu tehniskā apkope un remonts P.021-A.Šops
2 Automobiļu tehniskā apkope un remonts P.021-A.Šops
3 Elektrotehnikas un elektronikas pamati P.008-A.Dedumets
4 Elektrotehnikas un elektronikas pamati P.008-A.Dedumets
5 Audzinātāja stunda P.309-J.Urtāns
 
Pārst.     ME16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     MS16  
2 Patstāvīgie darbi spēkratu hidraulisko un pneimatisko sistēmu remonts E.Salmiņš
3 Specializētās tehnikas apkalpošana un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
4 Specializētās tehnikas apkalpošana un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
5 Specializētās tehnikas apkalpošana un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
 
Pārst.     MS17  
1 Specializētās tehnikas apkalpošana un remonts P.v.k.201-V.Kriškalns
2 Patstāvīgie darbi specializētās tehnikas apkalpošana un remonts V.Kriškalns
3 Patstāvīgie darbi matemātika V.Pērkone
4 Patstāvīgie darbi matemātika V.Pērkone
5 Audzinātāja stunda P.319-A.Kalnietis
 
Pārst.     TE16  
1 Kvalifikācijas prakses aizstāvēšana D.Stīpniece/I.Mālniece/D.Zelča−Ločmele
 
Pārst.     TE17  
1 Patstāvīgie darbi matemātika D.Freimane
2 Patstāvīgie darbi matemātika D.Freimane
3 Patstāvīgie darbi matemātika D.Freimane
4 Patstāvīgie darbi matemātika D.Freimane
5 Audzinātāja stunda P.v.k.307-D.Stīpniece
 
Pārst.     TP18  
1 Lietišķo attiecību psiholoģija P.v.k.208-L.Veipāne
2 Lietišķo attiecību psiholoģija P.v.k.208-L.Veipāne
3 Datorizētās programmas ēdināšanā P.v.k.105-I.Mālniece
4 Konsultācija eksāmenam tehnoloģiskās dokumentācijas izstrādāšana P.v.k.307-D.Stīpniece
5 Audzinātāja stunda P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
 
Pārst.     TP19  
2 Informātika P.410-Z.Dubova
3 Informātika P.410-Z.Dubova
4 Ēdienu gatavošana P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
5 Ēdienu gatavošana P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
 
Pārst.     UK16  
1 Kvalifikācijas prakse
2 Kvalifikācijas prakse
3 Kvalifikācijas prakse
4 Kvalifikācijas prakse
 
Pārst.     UK17  
1 Sports L.Banka
2 Sports L.Banka
3 Patstāvīgie darbi latviešu valoda D.Gabriša
4 Patstāvīgie darbi latviešu valoda D.Gabriša
5 Audzinātāja stunda P.414-N.Bumbiere
 
Pārst.     UK18  
1 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
2 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
3 Patstāvīgie darbi latviešu valoda L.Sudraba
4 Patstāvīgie darbi latviešu valoda L.Sudraba
5 Audzinātāja stunda P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
 
Pārst.     UK19  
1 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
2 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
3 Organizācijas darbības pamatprocesi P.407-M.Eihentāle
4 Organizācijas darbības pamatprocesi P.407-M.Eihentāle
 
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns