Uzņemšana » Uzņemto audzēkņu saraksti
  Priekuļu tehnikums
Uzņemto audzēkņu saraksti - 2017./2018.mācību gads
Stāvoklis uz 7.septembri 2017.
Alfabētiskais saraksts
Profesionālās vidējās izglītības programmas ar vidējo izglītību
  Autodiagnostiķis   -   ADv17
  Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi     Audzinātājs -
Nr Uzvārds Vārds Skola Piezīmes
1. Āboliņš Haralds Cēsu Pilsētas vidusskola
2. Bruņinieks Emīls Cēsu profesionālā vidusskola
3. Dāboliņš Ģirts Jelgavas Spīdolas ģimnāzija
4. Gluhaničs Juris Priekuļu vidusskola
5. Goļikovs Dmitrijs Balvu Valsts ģimnāzija
6. Kalniņš Oskars Ēriks Rīgas Tālmācības vidusskola
7. Langs Janis Cesvaines internātpamatskola
8. Liepa Pēteris Valmieras Viestura vidusskola
9. Šaluncs Dāvits Balvu Valsts ģimnāzija
10. Vilcāne Alise Vārkavas vidusskola
11. Zvirgzds Juris Cēsu profesionālā vidusskola
  Automehāniķis   -   Av17
  Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi     Audzinātājs -
Nr Uzvārds Vārds Skola Piezīmes
1. Bērziņš Ingars Gulbenes 2.vidusskola
2. Matutis Ingars Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskola-attīstības centrs
3. Mizis Dāvis Smiltenes ģimnāzija
4. Neicenieks Ričards Līvānu 1.vidusskola
5. Pintāns Nauris Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskola-attīstības centrs
6. Razminovičs Kristaps Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskola-attīstības centrs
7. Špats Artūrs Cesvaines vidusskola
Profesionālās vidējās izglītības programmas ar pamatskolas izglītību
  Autodiagnostiķis   -   AD17
  Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi     Audzinātājs -Stjopkina Tatjana
Nr Uzvārds Vārds Skola Piezīmes
1. Bērziņs Kristers Valmieras Viestura vidusskola
2. Bogdanovs Aksels Gulbenes 2.vidusskola
3. Bukšs Kristaps Madonas pilsētas 1.vidusskola
4. Burdeiko Mareks Mārsnēnu pamatskola
5. Dombrovskis Daniels Taurupes pamatskola
6. Gavris Elgars Edgars Suntažu vidusskola
7. Golovins Ģirts Cēsu 1.pamatskola
8. Kļaviņš Andis Cesvaines internātpamatskola
9. Paeglis Kaspars Alojas Ausekļa vidusskola
10. Rožlapa Gatis-Mairis Drustu pamatskola
11. Sārs Emīls Trapenes pamatskola
12. Skābarnieks Emīls Pļaviņu novada ģimnāzija
13. Tumčenoks Toms Cēsu 1.pamatskola
14. Vasiļjevs Artēmijs Alūksnes novada vidusskola
15. Vilks Ralfs Siguldas 1.pamatskola
16. Zviedris Ronalds Namejs Līgatnes novada vidusskola
  Automehāniķis   -   A17
  Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi     Audzinātājs -Brakša Dace
Nr Uzvārds Vārds Skola Piezīmes
1. Balodis Dāvis Ēveles pamatskola
2. Barnalickis Dairis Lizuma vidusskola
3. Bergšteins Emīls Roberts Pāles pamatskola
4. Bērziņš Renārs Toms Rušonas pamatskola
5. Dricka Armīns Cēsu Valsts ģimnāzija
6. Ezeriņš Emīls Rīgas Mūzikas internātvidusskola
7. Gilis Francis Cēsu Pilsētas vidusskola
8. Jakobsons Rihards Rubenes pamatskola
9. Kālītis Edijs Suntažu vidusskola
10. Kalniņš Oskars Cēsu Pilsētas vidusskola
11. Kaulakans Daniels Jēkabpils Valsts ģimnāzija
12. Krauja Emīls Kocēnu pamatskola
13. Leite Laura Lūcija Madonas Vakara un neklātienes vidusskola
14. Liepiņš Edijs Ardis Cēsu Pilsētas vidusskola
15. Ļinovs Artis Priekuļu vidusskola
16. Martuzāns Dairis Barkavas pamatskola
17. Maslovskis Armands Ērģemes pamatskola
18. Mednis Oskars Gulbenes 2.vidusskola
19. Milts Niks Cēsu Pilsētas vidusskola
20. Pētersons Salvis Lizuma vidusskola
21. Puriņš Elviss Siguldas 1.pamatskola
22. Šalgūns Nauris Kocēnu pamatskola
23. Seglērs Ēriks Dignājas pamatskola
24. Strazdiņš Pēteris Priekuļu vidusskola
25. Usārs Kristers Eduards Gulbenes novada valsts ģimnāzija
26. Vītols Klāvs Rubenes pamatskola
27. Žagats Ģirts Strautiņu pamatskola
  Datorsistēmu tehniķis   -   D17
  Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi     Audzinātājs -Laiviņa Solvita
Nr Uzvārds Vārds Skola Piezīmes
1. Beikmanis Roberts Valmieras Valsts ģimnāzija
2. Bērziņš Linards Daniels Cēsu Pilsētas vidusskola
3. Bogdanovičs Toms Cēsu Pilsētas vidusskola
4. Iesalnieks Arnis Cēsu 1.pamatskola
5. Klintsons Rinalds Mores pamatskola
6. Kroičs Reinis Gustavs Aastveit skola Bergena (Norvēģija)
7. Peskovs Emīls Priekuļu vidusskola
8. Puksts Deivs Ričards Strenču novada vidusskola
9. Ramanis Denis Roberts Garlība Merķeļa Lēdurgas pamatskola
10. Siņicins Jānis Valdis Cesvaines internātpamatskola
11. Špāks Dāvis Bērzaunes pamatskola
12. Talviks Ivo Valkas ģimnāzija
13. Tridubs Andrejs Matīšu pamatskola
14. Vaičikauska Lelde Alise Praulienas pamatskola
15. Veicmanis Ralfs Taurupes pamatskola
16. Zandovskis Raivo Siguldas 1.pamatskola
  Ēdināšanas pakalpojumu speciālists   -   E17
  Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi     Audzinātājs -Stīpniece Dace
Nr Uzvārds Vārds Skola Piezīmes
1. Āboliņa Sintija Rāmuļu pamatskola
2. Apine Laura Cēsu Pilsētas vidusskola
3. Aršanova Dina Alīna Kārķu pamatskola
4. Bambe Kristīne Rāmuļu pamatskola
5. Bogdanoviča Elvija Naukšēnu novada vidusskola
6. Eglīte Madara Ilze Inešu pamatskola
7. Ezeriņš Dāvis Jelgavas 1.internātpamatskola
8. Ezerniece Zane Cēsu Pilsētas vidusskola
9. Frīdenšteins Sandis Stalbes vidusskola
10. Jēkabsons Toms Priekuļu vidusskola
11. Ķēde Agija Siguldas Valsts ģimnāzija
12. Knēts Rihards Cēsu Valsts ģimnāzija
13. Krastiņš Raivo Strenču novada vidusskola
14. Linkuma Monta Skujenes pamatskola
15. Miķelsone Linda Vidrižu pamatskola
16. Nauduševiča Signe Cēsu Pilsētas vidusskola
17. Pelūde Valts Priekuļu vidusskola
18. Priedīte Evita Raiskuma internātpamatskola-rehabilitācijas centrs
19. Strungs Lauris Liepnas internātpamatskola
20. Tropa Samanta Cesvaines internātpamatskola
21. Vackare Jogita Vidrižu pamatskola
  Klientu apkalpošanas speciālists   -   S17
  Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi     Audzinātājs -Bumbiere Nazika
Nr Uzvārds Vārds Skola Piezīmes
1. Alksne Liene Cēsu 1.pamatskola
2. Gromova Signija Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija
3. Kļimoviča Kristiāna Siguldas 1.pamatskola
4. Lakse Vivita Cēsu 2.pamatskola
5. Lūkina Līva Stefānija Umurgas pamatskola
6. Majore Anija Līvu pamatskola
7. Ozoliņš Dairis Valmieras Pārgaujas ģimnāzija
8. Peipāne Sindija Jolanta Rubenes pamatskola
9. Priedīte Signe Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija
10. Roze Paula Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija
11. Valainis Niks Jāņa Zālīša Sausnējas pamatskola
12. Vilciņa Samanta Umurgas pamatskola
13. Zaķis Mareks Valmieras Viestura vidusskola
14. Zelča Laura Rugāju novada vidusskola
  Lauksaimniecības tehnikas mehāniķis   -   ML17
  Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi     Audzinātājs -Kalnietis Aivars
Nr Uzvārds Vārds Skola Piezīmes
1. Buliņš Anrijs Mazsalacas vidusskola
2. Dolbe Lauris Aivis Liezēres pamatskola
3. Kaļva Mārtiņš Litenes pamatskola
4. Kanders Aleks K.Valdemāra pamatskola
5. Kokorevics Aigars Kalsnavas pamatskola
6. Lipskis Mārtiņš Priekuļu vidusskola
7. Midegs Kristiāns Kārlis Mazsalacas vidusskola
8. Ostašs Uvis Rūjienas vidusskola
9. Palms Mārtiņš Bejas pamatskola
10. Rēderis Rūdis Stāmerienas pamatskola
11. Siliņš Edžus Eduards Lejasciema vidusskola
12. Veinbergs Elvis Kārķu pamatskola
13. Viducis Rinalds Cesvaines internātpamatskola
  Lauku īpašuma apsaimniekotājs   -   L17
  Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi     Audzinātājs -Bumbiere Nazika
Nr Uzvārds Vārds Skola Piezīmes
1. Aukšmukste Roze Diāna Dzērbenes vispārizglītojošā un mūzikas pamatskola
2. Bērziņš Reinis Blomes pamatskola
3. Bērztīse Samanta Mazsalacas vidusskola
4. Brahmanis Dāvids Burtnieku Ausekļa vidusskola
5. Briedis Kristers Stalbes vidusskola
6. Galzons Jānis Rīgas 6.vidusskola
7. Grīnbergs Jānis Burtnieku Ausekļa Pamatskola
8. Krūmiņš Tomass Priekuļu vidusskola
9. Prokofjevs Dinārs Strautiņu pamatskola
10. Pujiņš Mareks Trapenes pamatskola
11. Riekstiņš Raivis Drustu pamatskola
12. Vizulis Daniels Vecpiebalgas vidusskola
13. Zaķis Lauris Strautiņu pamatskola
  Programmēšanas tehniķis   -   P17
  Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi     Audzinātājs -Laiviņa Solvita
Nr Uzvārds Vārds Skola Piezīmes
1. Āboliņš Artis Līvu pamatskola
2. Brants Mārtiņš Ervīns Zaubes pamatskola
3. Briezis Arnolds Raiskuma internātpamatskola-rehabilitācijas centrs
4. Dzalba Saimons Straupes pamatskola
5. Eglitis Edgars Straupes pamatskola
6. Ilva Raivis Lizuma vidusskola
7. Kazanovskis Ričards Valmieras Viestura vidusskola
8. Kušķis Ginters Noass Līgatnes novada vidusskola
9. Ķuzis Niks Rencēnu pamatskola
10. Lakša-Timinskis Ikars Līvu pamatskola
11. Lasmanis Lauris Raunas vidusskola
12. Linde Rūdolfs Lizuma vidusskola
13. Mickevičs Marts Smiltenes ģimnāzija
14. Millers Roberts Rankas pamatskola
15. Sakne Guntis Cēsu Pilsētas vidusskola
16. Sīka Gundars Raunas vidusskola
17. Šipilovs Eduards Cēsu 2.pamatskola
18. Stankeviča Diāna Rīgas Valsts 3.ģimnāzija
19. Tiltiņš Nauris Rankas pamatskola
20. Zariņš Matīss Markuss Straupes pamatskola
  Spēkratu mehāniķis   -   MS17
  Izglītības programmu īstenošanas vieta -Priekuļi     Audzinātājs -Kalnietis Aivars
Nr Uzvārds Vārds Skola Piezīmes
1. Barkāns Ēvalds Rankas pamatskola
2. Barkovskis Edgars Rīgas 9.vakara (maiņu) vidusskola
3. Bite Raivo Elvis Suntažu vidusskola
4. Briņķis Elvijs Ābeļu pamatskola
5. Kļaviņš Dāvids Jelgavas 4.vidusskola
6. Ozoliņš Renārs Cēsu internātpamatskola-rehabilitācijas centrs
7. Prazņicāns Toms Nils Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
8. RudzItis Normunds Ābeļu pamatskola
9. Tomiņš Rūdis Barkavas pamatskola
10. Ušerauskis Niks J.Endzelīna Kauguru pamatskola
11. Vanters Rinalds Kocēnu pamatskola
http://www.pt.edu.lv