II pārstunda    9:30 - 10:40

III pārstunda 10:50 - 12:00

IV pārstunda 12:10 - 13:20

Mēs lepojamies! Tehnikums

Apsveicam tūrisma pakalpojumu T11 grupas audzēkni Martu Štubi ar iegūto 2. vietu Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursā "Tūrisma pakalpojumi". Martai konkursam palīdzēja sagatavoties skolotāji: Gunta Beperščaite, Sandra Ganiņa, Māra Eihentāle un Jānis Olengovičs.

Janvāra mēnesis Martai pagāja saspringtā, un arī interesantā un radošā darbā, gatavojoties sacensībām ar pārējo Latvijas tūrisma skolu pārstāvjiem.

Florbols Sports

Priekuļu tehnikuma sporta zālē notiks Vidzemes reģiona AMI SK 25. Sporta spēļu sacensības FLORBOLĀ jauniešiem.   Spēļu grafiks:

14.00 Limbažu RVT - Valmieras T

Komandas, kuras izcīna 1.un 2.vietu apakšgrupā, spēlē finālā 12.februārī Priekuļu sporta zālē.

Sporta daļa

Basketbola turnīrs Sports

10.februārī sāksies Priekuļu tehnikuma BASKETBOLA turnīrs.

Spēles notiks sporta kompleksā. Komandas tiks dalītas apakšgrupās.

Spēles formāts: 2x10min tīrais laiks. Laiku aptur tikai pie soda metieniem, minūtes pārtraukumiem, maiņām un spēles pēdējās 2min. Minūtes pārtraukumi puslaikā-1. Neizšķirta gadījumā papildlaiks 3min. Par uzvaru 2p, zaudējums 1p, neierašanās uz spēli 0p+soda sankcijas.