JAUNUMU ARHĪVS - Sports
  CROSSFIT sacensības
11.novembris 2014.

Apsveicam uzvarētājus CROSSFIT sacensībās

1.vieta Dzintaram Kuldam Ba12

2.vieta Rihardam Ločmelim Ab12

3.vieta Elvijam Armfeldam Aa13

Bildes skaties FOTOGALERIJĀ.

  Basketbols
11.novembris 2014.

13.novembrī Priekuļu tehnikuma sporta zālē notiks Vidzemes reģiona AMI SK 25.sporta spēļu sacensības jauniešiem 1.apakšgrupā basketbolā

Spēļu grafiks:

09.30 Priekuļu T – Limbažu T

10.20 Rankas PV- Aizkraukles PV

11.00 Mālpils PV- Limbažu T

11.40 Priekuļu T- Rankas PV

12.20 Aizkraukles PV–Mālpils PV

13.00 Limbažu T- Rankas PV

13.40 Aizkraukles PV - Priekuļu T

14.20 Mālpils PV- Rankas PV

15.00 Aizkraukles PV- Limbažu T

15.40 Mālpils PV- Priekuļu T

             Pusdienas(12.00-15.00)

Komandas, kuras izcīna 1. un 2.v. spēlē Republikas čempionātā.

Nāciet atbalstiet savējos!

  Basketbols
10.novembris 2014.

6.novembrī notika AMI SK Vidzemes reģiona 25.sporta spēļu finālsacensības basketbolā. Apsveicam Priekuļu tehnikuma meiteņu komandu ar 2.vietu.

Komandā startēja:

Amanda Gruzdiņa E14

Zane Seņkāne T12

Elīna Timofejeva T12

 Alina Damaskina K13

Ludmila Vincuna T12

Krista Ķirse K13

Monta Būmane K13

Vēlam veiksmi Republikas sacensībās 20. novembrī Rigā!

Bildes skaties FOTOGALERIJĀ.

Sporta daļa

  Armwrestlinga sacensības
4.novembris 2014.

3.novembrī notika Priekuļu tehnikuma sacensības ARMWRESTLINGĀ.

Apsveicam uzvaretājus!

Svaru kategorijā - 60kg

1. vieta Arnis Petručena D12

2. vieta Edgars Orlovs Be13

3. vieta Egils Lobuzovs D13

Svaru kategorijā - 65kg

1. vieta Andis Romānovs AE12

2. vieta Dmitrijs Fjodorovs Aa14

3. vieta Valts Jēkabsons Aa14

Svaru kategorijā - 75kg

1. vieta Artūrs Dumpis Aa14

2. vieta Emīls Posse AE12

3. vieta Tomass Jegi Be13

Svaru kategorijā virs 75kg

1. vieta Egils Siktars Ab13

2. vieta Sandis Vašuts AE12

3. vieta Andrejs Pakalns AE13

Sporta daļa

  Priekuļu tehnikuma čempionāts FUTBOLĀ
4.novembris 2014.

Priekuļu tehnikuma čempionāts FUTBOLĀ beidzies.

  1.vieta - Aa13

  2.vieta  - D14

  3.vieta  - AE12

Pirmo trīs vietu ieguvēji tiks apbalvoti 13.novembrī 1530 skolas aktu zālē.

  Viss raksts »
  Crossfita sacensības "Tehnikuma Lāčplēsis"
3.novembris 2014.

11. novembrī 1530 Priekuļu tehnikuma stadionā

Crossfita sacensības "Tehnikuma Lāčplēsis":

  • Svara stieņa celšana no zemes + spiešana virs galvas

  • Lēcieni uz sola

  • Smaguma pārnešana

  • Svara bumbas celšāna virs galvas

Pieteikšanās līdz 10. novembrim sūtot vārdu, uzvārdu un grupu uz jurisvaido@inbox.lv

Sīkāka informācija nolikumā.

  Apsveicam!
31.oktobris 2014.

30.oktobrī notika Republikas čempionāts jaunietēm profesionālajā izglītībā galda tenisā.

Apsveicam Priekuļu tehnikuma meiteņu komandu par izcīnīto 7.vietu kopvērtējumā Republikā!

Komandā: Felkeri Žannu (K13), Meleci Laini (Da12), Ivanovu Jolantu (D14).

Sporta org. A.Brice

  Basketbols
31.oktobris 2014.
Vidzemes reģiona AMI SK 25.sporta spēļu sacensības basketbolā jaunietēm ceturtdien, 6.novembrī Priekuļu tehnikuma sporta zālē.

Spēļu grafiks:

10.00 Valmieras PV- Ērgļu PV

10.40 Priekuļu T- Aizkraukles PV

11.20 Ērgļu PV- Aizkraukles PV

12.00 Valmieras PV- Priekuļu T

12.40-Pusdienas (12.00-15.00)

13.20 Priekuļu T- Ērgļu PV

14.00 Aizkraukles PV – Valmieras PV

Komandas, kuras izcīna 1. un 2.vietu spēlē Republikas čempionātā!

Nāciet atbalstiet savējos!

  Armwrestlinga sacensības
30.oktobris 2014.

3.novembrī 1600

Priekuļu tehnikumā /smagatlētikas zālē - dienesta viesnīcā/

ARMWRESTLINGA sacensības

Nolikumu lejupielādēt šeit »

  Galda teniss
27.oktobris 2014.

23.oktobrī notika AMI SK Vidzemes reģiona 25.sporta spēļu sacensības jauniešiem galda tenisā.

Apsveicam Priekuļu tehnikuma zēnu komandu par izcīnīto 4.vietu kopvērtējumā!

Komanda spēlēja:

  • Senkāns Egīls AE14

  • Šveide Juris Ab13

  • Indrāns Tuens Ab13

Bildes skaties FOTOGALERIJĀ.

Sporta org. A.Brice


  Skaties arī https://www.facebook.com/VTDT.lv
http://www.vtdt.lv