JAUNUMS
  Mēs lepojamies!Tehnikums
30.janvāris 2015.

Apsveicam tūrisma pakalpojumu T11 grupas audzēkni Martu Štubi ar iegūto 2. vietu Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursā "Tūrisma pakalpojumi". Martai konkursam palīdzēja sagatavoties skolotāji: Gunta Beperščaite, Sandra Ganiņa, Māra Eihentāle un Jānis Olengovičs.

Janvāra mēnesis Martai pagāja saspringtā, un arī interesantā un radošā darbā, gatavojoties sacensībām ar pārējo Latvijas tūrisma skolu pārstāvjiem.


Marta kopā ar grupas biedriem un skolotāju Guntu Beperščaiti gatavoja mājas darbu - filmēja, fotografēja, domāja idejas prezentācijai par jaunāko tūrisma piedāvājumu Priekuļu novadā, mācījās mārketingu. Skolotājs Jānis Olengovičs meiteni un arī pārējos T11 grupas audzēkņus trenēja maršuru plānošanā un kartogrāfijā. Savukārt skolotājas Māras Eihentāles vadībā notika nodarbības finanšu plānošanā un tūrisma pamatos. Skolotāja Sandra Ganiņa palīdzēja Martai sarunāties angļu valodā.

Domāju, ka šobrīd tūrisma skolotāju komanda var izjust gandarījumu, esam atkal parādījuši, ka protam profesionāli strādāt, jau ceturto gadu sasniedzot augstus rezultātus profesionālajos konkursos Latvijā.

Direktora vietniece un skolotāja Gunta Beperščaite


http://www.vtdt.lv