JAUNUMS
  Lasīšanas zibakcija 29.maijāTehnikums
28.maijs 2015.

Atgādinot par lasītprasmes un lasītprieka nozīmīgumu personības izaugsmē, jau trešo reizi piektdien, 29.maijā plkst. 1215 norisināsies Lasīšanas dienas zibakcija, pie iemīļotākajām grāmatām aicinot pulcēties lielus un mazus lasītājus visā Latvijā.

Ikviens ir aicināts izvēlēties mīļāko grāmatu, piemērotāko vietu, uzaicināt lasāmbiedrus un dalīties lasītpriekā piektdien, 29.maijā, no 1215 līdz 1220 no jebkuras vietas Latvijā vienuviet lasot katrs savu līdzpaņemto grāmatu vai e-grāmatu lasītājos.


Lasīšanas dienu aizsāks Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes dekāna, profesora Andra Grīnfelda un Apgāda "Zvaigzne" vadītājas Vija Kilblokas uzruna Esplanādē pie Raiņa pieminekļa plkst. 1200, lai 1215 dotu startu Lasīšanas dienas piecām minūtēm visā Latvijā.Lai piedalītos Lasīšanas dienā,

• pirmkārt, katram jāizvēlas sava mīļākā grāmata;

• otrkārt, jāizvēlas lasīšanas vieta;

• treškārt, jāuzaicina draugus un radus uz kopīgu lasīšanu;

• ceturtkārt, jādalās lasītpriekā piektdien, 29.maijā, no plkst. 1215 līdz  1220 no jebkuras vietas Latvijā;

• piektkārt, ja iespējams, pēc Lasīšanas dienas jāpublicē fotogrāfija no kopīgās lasīšanas Twitter ar mirkļbirku #LatvijaLasa vai jāiesūta fotogrāfija no kopīgas lasīšanas uz e-pastu lasisanasdiena@lu.lv, lai iekļautu to Lasīšanas dienas fotogalerijā un apliecinātu savu līdzdalību jau trešajā kopīgajā Lasīšanas dienā Latvijā.

Tie, kas Twitter vēlas pavēstīt citiem par savu dalību Lasīšanas dienā, var izmantot mirkļbirku #LatvijaLasa un publicēt tviterierakstu "Es piedalīšos Lasīšanas dienā 29.maijā 1200. #LatvijaLasa", pastāstot, arī kādu grāmatu un kur lasīs, lai arī citi lasītgribētāji var piebiedroties ar savu mīļāko lasāmvielu.


http://www.vtdt.lv