JAUNUMS
  Vēl viens gads aizvadītsPrese
2.jūnijs 2015.

Aleksandrs Beļakovs / DRUVA

Profesionālās izglītības sporta kluba AMI 25.sporta spēles beidzās ar Vidzemes reģiona finālturnīru futbolā. Priekuļos futbola laukumā spēkiem mērojās četras komandas, aizvadot riņķa turnīru. Šoreiz līdz finālturnīram diemžēl netika Cēsu Profesionālās vidusskolas komanda, kas priekšsacīkstēs Jaungulbenē ar 0:2 zaudēja mājniekiem un ar 3:4 Priekuļu tehnikuma futbolistiem.


Finālturnīrā Priekuļu tehnikuma komanda savā laukumā pirmajā spēlē ar 3:1 pārspēja Jaungulbenes Profesionālās vidusskolas komandu, bet otrajā spēlē ar 4:0 svinēja uzvaru pār Aizkraukles Profesionālās vidusskolas komandu. Šie panākumi ietekmēja izšķirošās spēles norisi. Zelta godalgām pēdējā spēlē pret Smiltenes tehnikumu būtu pieticis ar neizšķirtu, taču šāda taktika parasti neattaisnojas. Lai arī mājnieki izvirzījās vadībā 1:0, viesi tomēr spēja vispirms rezultātu izlīdzināt, bet spēles izskaņā gūt arī uzvaras vārtus, kas šoreiz zelta vērtē.

Priekuļu futbolistiem sudraba godalgas. Komandā spēlēja: R. Apiņš, M. Meržvinskis, R. Plakanis, M. Šīravs, V. Mangulis, V. Duncis, A. Vucāns, A. Suntažs, J. Rečs un S. Āboliņš.

5.sporta spēļu kopvērtējumā zēnu konkurencē pārliecinoši uzvarēja Smiltenes tehnikums. Otrajā vietā Cēsu Profesionālā vidusskola, bet trešo, pateicoties sudraba godalgām futbolā, izrāva Priekuļu tehnikums.

Meiteņu konkurencē Priekuļu tehnikumam ceturtā vieta.


http://www.vtdt.lv