JAUNUMS
  Jaunākās grāmatas bibliotēkāTehnikums
31.maijs 2016.

Mācībām:

Longman Exam Accelerator

Marta Uminska, Dominika ChandlerLongman Exam Activator Teacher's Book

Marta Uminska, Dominika Chandler


Interesanti, izlasi brīvajā laikā!

Eleonora un Pārks. Reinbova Rouela Divi izstumtie. Viens neparasts mīlasstāsts. Viena mācību gada laikā norisinās divu sešpadsmitgadīgu jauniešu mīlasstāsts, pilns smagu pārbaudījumu. Viņi ir pietiekami gudri, lai zinātu, ka pirmā mīlestība gandrīz nekad nav mūžīga, tomēr gana drosmīgi un izmisuši, lai mēģinātu. “Šajā seksīgajā, asprātīgajā, maigi romantiskajā romānā virmo pankroka mūzika un patiesa mīlestība. Lasītāji jūsmos par Eleonoru un Pārku.”
Mēs bijām meļi. E.Lokhārta Aizraujošs stāsts par četriem jauniešiem– par Meļiem, kuru draudzība kļūst postoša. Stāsts par visu cilvēcisko– noslēpumiem, meliem, traģēdiju un patiesu mīlestību.
Grāmatnieks, kurš atrada dzīvi. Gabriela Zevina Grāmata par grāmatām... nu ne gluži, kaut gan grāmatas ir pieminētas daudz, un interesantāk kļūst, ja esi tās visas lasījis pats, bet te vairāk tomēr par kaislību uz lasīšanu. Lai gan grāmatas vāks sola stāstu par īgnu grāmatveikaliņa īpašnieku (kuru mēs iztēlojamies kā vecu pensionāru), kura dzīve izmainās par 180 grādiem, tomēr jau no pirmajām lappusēm Ēidžejs Fikrijs izraisa simpātijas, pirmkārt - viņš nemaz nav vecs, un otrkārt - tāds īsts īgnums nemaz nav manāms.

http://www.vtdt.lv