JAUNUMS
  Dambretistiem augsti sasniegumiSports
21.decembris 2017.

Decembra mēnesī norisinājās SK AMI sacensības dambretē. Pirmās uz tām devās mūsu skolas meitenes. Vidzemes apakšgrupā tikās četras komandas, tomēr Priekuļu tehnikuma meitenēm neizdevās iegūt pirmo vai otro vietu, kas dotu iespēju tālāk cīnīties finālā Rīgā. Komandu pārstāvēja: Eglīte Madara Ilze, Ķēde Agija, Vilsone Dārta, Tauriņa Laine, Zelča Laura.


13.decembrī ar lielu atbildību uz sacensībām devās Priekuļu tehnikuma jaunieši. Pagājušajā gadā tika izcīnīta 5.vieta valstī, tāpēc arī šogad cerējām uz augstiem sasniegumiem. Apakšgrupā pret līderiem Aizkraukles PV nospēlējām neizšķirti, bet Rīgas CK zaudējām. Jaunieši bija sapratuši, ka pārāk ātri un neapdomīgi izpilda gājienus, tāpēc turpmākajām cīņām pievērsās nopietnāk. Pret Rīgas MMT mūsu komanda nospēlēja pārliecinoši, nezaudējot nevienā cīņā. Atlika izšķirošā spēle pret Smiltenes tehnikumu, kuriem derēja arī neizšķirts rezultāts. Divi dalībnieki no mūsu komandas bija zaudējuši, bet divi uzvarējuši, tāpēc svarīgi bija kā nospēlēs pēdējais komandas dalībnieks. UZVARA! Ieguvām apakšgrupā otro vietu un iespēju cīnīties finālā - Rīgā. Jāuzteic Andis Āboliņš un Nauris Kusiņš, kuri cīnījās bez zaudējumiem.

Finālā tikās 8 labākās skolas no visas Latvijas. Izteikti līderi bija Jēkabpils AK, viņi nezaudēja nevienu spēli un ieguva tikai vienu neizšķirtu - pret Priekuļu tehnikumu. Finālā mums izdevās arī uzvarēt iepriekš nepārspēto Aizkraukles PV un Bulduru DV. Pret citām komandām gan tika piedzīvoti zaudējumi. Valstī iegūta 7.vieta. Komandā spēlēja: Andis Āboliņš, Nauris Kusiņš, Arnolds Briezis, Ginters Noass Kušķis, Mārtiņš Ervīns Brants.


http://www.pt.edu.lv