JAUNUMS
  Piedalies un atbalsti!Tehnikums
8.janvāris 2018.

Atsaucoties 1935.gada 28.janvāra Ministru prezidenta Kārļa Ulmaņa aicinājumam un esot Latvijas 100 dzimšanas dienas gaidās

Priekuļu tehnikumā no 9.janvāra līdz 14.februārim

DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA DIENAS!


28.janvārī visā Latvijā atzīmē Draudzīgā aicinājuma dienu, kurā ikviens ir aicināts atcerēties savu skolu, dāvinot tai grāmatas vai citas materiālās vērtības.

Ik gadu „Draudzīgā aicinājuma” ietvaros izglītības iestāžu bibliotēkām un skolām tiek dāvinātas grāmatas un citas vērtīgas lietas, kas noder gan audzēkņiem, gan pedagogiem, - enciklopēdijas, dažādi izdevumi par pasaules un Latvijas vēsturi, dabu Latvijā un citi materiāli, pēdējo gadu daiļliteratūras izdevumi, kuri ilgāku laiku tikai aizņem vietu mājas grāmatu plauktos un netiek izmantoti.

Arī mēs jau sesto gadu tehnikumā laikā no 9.janvāra līdz 14.februārim aicinām papildināt Priekuļu tehnikuma bibliotēkas plauktus ar grāmatām vai citiem materiāliem (CD;DVD, bukletus, spēles) kā arī citus dāvinājumus skolai.

Esošie un bijušie audzēkņi, pedagogi, vecāki un citi interesenti – būsim Draudzīgā aicinājuma dienu Priekuļu tehnikumā dalībnieki un papildināsim tehnikuma bibliotēku, muzeju un bagātināsim mūsu skolu!

Tuvāka informācija par Draudzīgā aicinājuma dienām skolas bibliotēkā pa tālruni 64130679 un 29838086

Dāvinājumu konts: LV08TREL7150666011000


http://www.pt.edu.lv